Home › Stedenklassement en medailles › Stedenklassement en medailles 2011
 

Stedenverband voor de stedenwedstrijden voor de jeugd van Nijmegen AtletiekOp deze pagina staan de eindstanden van de voorrondes van de Stedenwedstrijden 2011.

Gebruik de volgende lokatie om een link te maken naar deze pagina:

http://www.nijmegenatletiek.nl/default.aspx?PageID=164

Zie ook het Medailleoverzicht Pupillen en CD Junioren.

Laatste update van deze pagina: 1 juli 2011 9:25 (derde junioren- en vierde pupillen-wedstrijd toegevoegd).

Overall standTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV '34408879112757891233
2Nijmegen Atletiek393582211748121127
3AV Hanzesport347467510757171007
4Pallas '67324458110085941061
5AV Daventria 19063085638902667878
6AV Wijchen3068636884582966
7Ciko '6630155327846731026
8AV ARGO2672523803501845
9AV De Liemers2288410758386734
10CAV Climax2149474564423688
11Atletico '731762397549404412
12AVA '7092705870340
13Arena Atletiek86320030092271
14Archeus4943211772273
15CAV Gelre282861054447
 
Jongens Pupillen A 2e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV Wijchen550118167109156
1Pallas '6755010716692185
3AV Hanzesport520100157125138
4AV ARGO468101122108137
5Nijmegen Atletiek446119100123104
6AV '344067613589106
7AV Daventria 19064028576109132
8CAV Climax360931367754
9Ciko '66358698686117
10Atletico '73326645664142
11AV De Liemers288671003685
12Arena Atletiek20560665227
13CAV Gelre4292580
 
Jongens Pupillen A 1e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV Daventria 1906576124194136122
2AV '345529719095170
3Ciko '6654099167114160
4Nijmegen Atletiek535111167113144
5Pallas '675189917169179
6AV Wijchen498103139112144
7CAV Climax374789784115
8AV ARGO306631014894
9AV Hanzesport279531065169
10Archeus14323384339
11Arena Atletiek1230374046
12AVA '708608600
13AV De Liemers83071012
14CAV Gelre59372200
 
Jongens Pupillen BTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV '34618130190110188
2Nijmegen Atletiek573124171115163
3AV Hanzesport49696131113156
4Pallas '674326815684124
5AV Wijchen376889882108
6AV Daventria 1906355709483108
7Atletico '7331968926891
8AVA '7026201460116
9Arena Atletiek25763100094
10CAV Climax24750705473
11AV ARGO23739865161
12AV De Liemers22972901651
13Ciko '661810081100
14CAV Gelre742719280
 
Jongens Pupillen CTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1Nijmegen Atletiek48310813690149
2AV Hanzesport4559714889121
3Pallas '674208813675121
4Ciko '664167111495136
5AV Daventria 1906383841247699
6AV '34335866681102
7AV Wijchen26952755290
8Arena Atletiek2647797090
9Atletico '731073638033
10AV De Liemers97002968
11AV ARGO8415191634
12AVA '707307300
13CAV Climax3030000
 
Meisjes Pupillen A 2e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV '34600115182118185
2AV De Liemers554105150127172
3AV ARGO531115171104141
3Nijmegen Atletiek53110515398175
5Ciko '66521118124113166
6AV Wijchen4869315592146
7AV Hanzesport3948012173120
8Pallas '6732767968084
9Atletico '73302511015595
10CAV Climax201174925110
10AV Daventria 190620138523873
12Archeus113000113
13CAV Gelre43132280
14AVA '7038013025
 
Meisjes Pupillen A 1e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1Pallas '67572116162126168
2Ciko '66517106150117144
3AV '344889017297129
4AV ARGO4309813989104
5Nijmegen Atletiek4238915511168
6AV De Liemers388821427094
6CAV Climax388679197133
8AV Wijchen3768810462122
9AV Daventria 190631870996683
10AV Hanzesport29572867364
11Archeus1509442968
12Atletico '7311432303814
13AVA '703303300
 
Meisjes Pupillen BTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1Nijmegen Atletiek54311616395169
2AV Hanzesport52295169108150
3AV '345029216288160
4AV Wijchen4598014673160
5AV Daventria 19064408013190139
6Ciko '66316691174189
7Atletico '73289581029237
8CAV Climax28082695376
9AV ARGO240316328118
10AVA '702300131099
11AV De Liemers22413803893
12Pallas '6718136484156
13Archeus88035053
 
Meisjes Pupillen CTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV '34587105178111193
2AV Hanzesport5138215785189
3AV De Liemers4257112570159
4AV Daventria 19064108713269122
5Nijmegen Atletiek4015012967155
6AV ARGO3766110257156
7Atletico '7330588130870
8CAV Climax269575233127
9Pallas '6724407327144
10AVA '7020501050100
11Ciko '6616602626114
12CAV Gelre64017047
13AV Wijchen54140040
14Arena Atletiek1400014
Nijmegen Atletiek Verenigingsnummer V0018426 © 2017
Contact / Sitemap
Compatible met Firefox 18.0.2+ en Internet Explorer 9+ beste weergave in 1280x1024

Ogenblik a.u.b. ...