Home › Stedenklassement en medailles › Stedenklassement en medailles 2012
 

Stedenverband voor de stedenwedstrijden voor de jeugd van Nijmegen AtletiekOp deze pagina staan de eindstanden van de voorrondes van de Stedenwedstrijden 2012.

Gebruik de volgende locatie om een link te maken naar deze pagina:

http://www.nijmegenatletiek.nl/default.aspx?PageID=183

Zie hier het Medailleoverzicht Pupillen en CD Junioren.

Laatste update van deze pagina: zaterdag 30 juni 2012 22:37 - vierde wedstrijd pupillen verwerkt.

Pupillen

Overall standTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV '34422481312898321290
2Nijmegen Atletiek409978212577511309
3AV Hanzesport34946869966791133
4Ciko '66340065810156231104
5AV Daventria 19063128581984699864
6Pallas '6731025221031603946
7AV Wijchen2857492795620950
8Atletico '732144385684394681
9AV ARGO2130351746335698
10CAV Climax1984270656472586
11AV De Liemers1673314505287567
12AVA '701599826940823
13Arena Atletiek1041231296172342
14CAV Gelre4766312293198
15Archeus406859190140
 
Jongens Pupillen A 2e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1Ciko '6652687180103156
2AV Daventria 190652281185136120
3Nijmegen Atletiek4877115580181
4AV '3448660166107153
5AV Wijchen43465120111138
6Pallas '67337369486121
7Arena Atletiek285491018055
8AV Hanzesport25044665585
9Atletico '7324732745883
10CAV Climax24430706183
11AV ARGO21128682293
12AVA '701830830100
13Archeus14116373850
 
Jongens Pupillen A 1e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV '34606129172119186
2Nijmegen Atletiek590136169113172
3AV Hanzesport48212711795143
4Atletico '734419113686128
5Ciko '6642210613179106
6Pallas '674147813975122
7AV Wijchen3997312479123
8CAV Climax3907911210099
9Arena Atletiek377748692125
10AVA '7023625113098
11AV ARGO22258633962
12AV Daventria 190619780374436
13AV De Liemers7023111026
 
Jongens Pupillen BTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV De Liemers52586142108189
2Ciko '6652295133112182
3Pallas '6751680130122184
4Nijmegen Atletiek5119914397172
5AV Hanzesport4758312199172
6AV Daventria 19064458214289132
7AV '3444010712396114
8AV Wijchen276337654113
9Arena Atletiek25056700124
10Atletico '7320026642783
11AVA '70135047088
12AV ARGO105056049
13CAV Climax771004819
14CAV Gelre65003035
 
Jongens Pupillen CTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV '34570112171106181
1Nijmegen Atletiek570117173112168
3AV Hanzesport4878715980161
4Ciko '6647283145100144
5Pallas '673876814262115
6AV Daventria 19063866213075119
7AV Wijchen385699686134
8Atletico '73320618858113
9CAV Climax271321194080
10CAV Gelre19044623450
11AVA '701870770110
12AV ARGO1192653040
13AV De Liemers57022035
 
Meisjes Pupillen A 2e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV '3453910916696168
2Ciko '6653412916795143
3Nijmegen Atletiek52998167103161
4Pallas '6751610615086174
5AV Hanzesport4539011389161
6AV De Liemers3857712257129
7AV Wijchen366931238268
8AV ARGO3615611959127
9AV Daventria 1906342761026896
10Archeus17848542452
11CAV Climax1580634451
12AVA '701463451061
13CAV Gelre3000030
 
Meisjes Pupillen A 1e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1Nijmegen Atletiek60682195140189
2AV Hanzesport53185161126159
3AV Daventria 190652372165127159
4AV '3450576155115159
5AV Wijchen50454157121172
6Atletico '735038316583172
7Ciko '663987310192132
8AV ARGO3223810870106
9CAV Climax23525854976
10AVA '702200950125
11Pallas '671742594550
11CAV Gelre17419602966
13AV De Liemers16547493336
14Archeus872102838
 
Meisjes Pupillen BTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV '34619117182126194
2AV Hanzesport5079014787183
3AV Daventria 190648299157102124
4Nijmegen Atletiek4049410860142
5Atletico '733889211282102
6Pallas '673545911952124
7AV De Liemers342818279100
8AV ARGO330601186785
9Ciko '66251148317137
10AVA '70175078097
11CAV Climax15524434246
12AV Wijchen1411364775
13CAV Gelre1700017
 
Meisjes Pupillen CTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3wedstrijd 4
1AV ARGO4608516178136
2AV '3445910315467135
3CAV Climax4547016488132
4Pallas '674047016365106
5Nijmegen Atletiek4028514746124
6AV Wijchen352929340127
7AVA '70317231500144
8AV Hanzesport309801124869
9Ciko '66275717525104
10AV Daventria 190623129665878
11AV De Liemers129077052
11Arena Atletiek1295239038
13Atletico '734504500

CD Junioren

Overall standTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3
1AV '343451108912951067
2AV Wijchen27117471083881
3AV Hanzesport26017341026841
4Ciko '662455930579946
5Nijmegen Atletiek2361759904698
6Atletico '732333738900695
7AV De Liemers2085640819626
8Pallas '671981665769547
9CAV Climax1816478739599
10AV ARGO1628540596492
11Archeus1327448492387
12AV Daventria 19061312462318532
13AVA '701136294503339
14Arena Atletiek512158243111
15CAV Gelre44013421987
 
Jongens D 1e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3
1Pallas '67475127218130
2Atletico '73418118175125
3AV '34416108193115
4AV Daventria 190638983170136
5AV Wijchen3688618795
6AV Hanzesport3508516897
7Nijmegen Atletiek3468618575
8CAV Climax3078014483
9Ciko '662958312983
10AV ARGO2857911987
11AV De Liemers2066310241
12Archeus15108764
13Arena Atletiek132246840
14CAV Gelre9413810
 
Jongens D 2e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3
1AV '3438599183103
2Ciko '662968212391
3AVA '702778113957
4AV ARGO230669767
5AV De Liemers2294912258
6Nijmegen Atletiek2173310183
7AV Hanzesport1913910151
7AV Wijchen191409556
9CAV Climax123236040
10Pallas '676905019
 
Jongens C 1e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3
1AV Wijchen38578189118
2AV '3436092159109
3Atletico '7335581165109
3AV Hanzesport35592158105
5CAV Climax3479515795
6AVA '703195916496
7AV ARGO2875916959
8Nijmegen Atletiek246738489
9AV De Liemers2073510369
10Pallas '67108284733
11AV Daventria 190610605848
12Ciko '668742045
13CAV Gelre360360
 
Jongens C 2e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3
1AV '3435793159105
2Atletico '733227815094
3CAV Climax31488117109
4AV Wijchen3125515899
5Ciko '6630911165133
6AV Hanzesport2957712989
7Pallas '6729310711076
7Nijmegen Atletiek2937216655
9Arena Atletiek9920790
10AVA '709207319
11AV Daventria 1906460046
12AV De Liemers230230
13CAV Gelre131300
 
Meisjes D 1e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3
1Nijmegen Atletiek574203183188
2AV '34547183178186
3AV De Liemers511185173153
4Pallas '67436159134143
5AV ARGO404146122136
6Ciko '663751850190
7AV Hanzesport345103112130
8AV Wijchen33195113123
9CAV Climax29673113110
10Atletico '732779010483
11Archeus218774695
12AVA '70158476051
13AV Daventria 190611568047
14CAV Gelre79372814
 
Meisjes D 2e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3
1Ciko '66606193200213
2AV '34537194160183
3Atletico '73497171155171
4AV Wijchen472165147160
5Nijmegen Atletiek429136136157
6Archeus42217716778
7AV ARGO32013542143
8AV Hanzesport31394103116
9AV Daventria 19062441220122
10CAV Gelre218717473
11AVA '70183695064
12Arena Atletiek136444844
13AV De Liemers101223940
14Pallas '67161600
 
Meisjes C 1e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3
1AV De Liemers422152145125
2AV Daventria 190641218990133
3AV '34378153122103
4AV Hanzesport33714210293
5AV Wijchen3051149992
6Ciko '662931500143
7Pallas '672881039788
8Atletico '732611149057
9CAV Climax230758867
10Archeus227668279
11Nijmegen Atletiek191914951
12AV ARGO10255470
13Arena Atletiek202000
 
Meisjes C 2e jaarsTotaalwedstrijd 1wedstrijd 2wedstrijd 3
1AV '34471167141163
2AV Hanzesport415102153160
3AV De Liemers386134112140
4AV Wijchen34711495138
5Archeus30912811071
6Pallas '6729612511358
7Atletico '73203866156
8CAV Climax199446095
9Ciko '66194846248
10Arena Atletiek125504827
11AVA '70107381752
12Nijmegen Atletiek656500

Voorgaande jaren

Nijmegen Atletiek Verenigingsnummer V0018426 © 2017
Contact / Sitemap
Compatible met Firefox 18.0.2+ en Internet Explorer 9+ beste weergave in 1280x1024

Ogenblik a.u.b. ...