Home › Stedenklassement en medailles › Medaille-eindklassement CD-Junioren 2013
 

Medaille-eindklassement CD-Junioren 2013

Per vereniging per atleet staan hier de seizoensbeste resultaten in de stedenwedstrijden 2013. In de kolom direct naast het seizoensbeste resultaat staat het wedstrijdnummer waarin dit resultaat is behaald. Indien een resultaat aan de brons-limiet voldoet, is de achtergrond bronskleurig (oranje). Indien een resultaat aan de zilver-limiet voldoet, is de achtergrond zilverkleurig (lichtblauw). Indien een resultaat aan de goud-limiet voldoet, is de achtergrond goudkleurig (geel). In alle overige gevallen is de achtergrond groen. Aan het einde van deze pagina staat de medaillespiegel van alle verenigingen en een overzicht van de limieten.


Zodra een atleet aan de voorwaarden heeft voldaan voor een medaille, heeft de naam de bijpassende achtergrondkleur. Er is met ingang van seizoen 2013 een zogenaamde "deelnamemedaille" voor de atleten die geen medaille hebben gehaald, maar wel aan voldoende wedstrijden (3 voor pupillen, 2 voor CD-junioren) hebben meegedaan.


De kolommen rechts in de tabellen hebben de volgende betekenis:

W = aantal wedstrijden deelgenomen
G/Z/B = aantal gouden/zilveren/bronzen limieten behaald
O = aantal overige resultaten

Nota bene: conform het stedenreglement wordt vanaf 2010 bij het bepalen van de medailles gewerkt met limieten gebaseerd op Electronische Tijdmeting (ET) omdat in principe op alle wedstrijden met ET wordt gewerkt.Dit betekent dat tijden die op de wedstrijd om wat voor reden dan ook met de hand zijn gemeten eerst zijn omgerekend naar ET tijden.De werkwijze bij de omrekening staat beschreven in het Stedenreglement en is ook terug te vinden in het document Formules en Constanten op de website van de Atletiek Unie.


Nieuw is dat de sprint- en hordennummers gegroepeerd zijn om het aantal kolommen te reduceren. Om welke afstand het gaat hangt dus af van de categorie.Ook zijn de mila-nummers logischer gegroepeerd: eerst 400 meter (G-atleten), dan 600 en 1000 meter (Jongens D en Meisjes), tenslotte 800 en 1500 meter (Jongens C).


Verbeteringen, aanvullingen en suggesties zijn welkom via de contactpersoon voor de stedenwedstrijden van de eigen vereniging.


Laatste wijziging: zaterdag 14 september 08:45, resultaten finales toegevoegd


AV '34

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Aron van Hoogwaarden G 11.19 2     1.13 1                 4.30 2     8.63 1         3 0 0 0 4
Bjorn Bauer G 12.52 2     1:21.12 2                 2.93 2     6.69 2         1 0 0 0 3
Daan van de Berg G 14.94 2     1.34 1                 2.83 1     4.90 2         3 0 0 0 4
Danielle van de Berg G         1.38 1                 2.50 1     4.45 1         2 0 0 0 4
Emma Radstaake G         1.45 1                 2.53 1     4.33 3         2 0 0 0 4
Fernando Huisman G 17.57 2     1.55 1                 2.05 1     3.59 3         3 0 0 0 4
Gaffan van Bergen G         1:17.08 3                 3.55 3     6.02 3         1 0 0 0 4
Ida Verheul G 19.08 2     2.10 1                 1.82 3     4.08 3         3 0 0 0 4
Jop van der Veeken G         1:29.69 3                 0.41 3     2.99 3         1 0 0 0 4
Joyce Gies G         1:55.74 3                 2.68 3     5.91 3         1 0 0 0 4
Karin Pruijssers G         1.48 1                 2.45 1     5.62 1         1 0 0 0 4
Maarten Groen G         1.07 1                 4.73 1     6.75 1         1 0 0 0 4
Tara Mol G 16.41 2     1.51 1                 2.35 2     2.97 2         2 0 0 0 4
Bas Westerbroek JD1 12.23 1 18.24 3     2:09.47 1 3:47.00 3         2.97 F 1.15 1 5.33 F 11.59 3 9.76 F 4 0 2 3 4
Bas van Hoeflaken JD1 13.88 F 19.94 3     2:19.38 F 3:53.00 3         3.12 F 1.05 1 4.92 1 16.76 3 10.87 F 4 0 0 3 6
Bastiaan van Mourik JD1 13.66 1         2:41.38 1                 1.10 1 5.94 1         1 0 0 2 2
Daan Mandemaker JD1 12.23 F                         3.62 F     6.58 F 20.44 3 17.38 F 3 0 4 1 0
Floris Brinkman JD1 12.96 F 16.27 2     1:55.56 F 3:22.00 3         3.95 2 1.30 3 6.25 1 24.82 3 15.35 F 4 2 5 2 0
Ivar Gielen JD1 13.94 1 21.33 2     2:12.79 F 3:59.00 3         3.19 F 1.15 1 5.79 F 12.98 3 14.52 F 4 0 1 4 4
Joris Barkel JD1 12.33 1 17.44 2     2:22.11 F 4:04.08 2         3.46 F 1.20 1 6.80 F 18.99 2 14.76 F 3 0 4 4 1
Juul Ogink JD1 12.32 1 16.24 3     2:02.50 1 3:37.90 2         3.52 2 1.30 1 6.10 F 20.32 3 11.47 F 4 0 6 3 0
Nick Bohnsack JD1 13.31 F 19.37 2     2:08.26 F 3:51.96 2         3.10 F 1.05 1 4.01 F 13.84 3 9.20 F 4 0 0 4 5
Robin de Hoop JD1 12.42 1 16.64 2     2:11.89 1 3:49.00 3         3.41 2 1.20 3 5.40 1 13.86 3 11.81 F 4 0 3 6 0
Tijmen Bouw JD1 12.96 1 17.34 3     1:50.27 F 3:18.00 3         3.56 F 1.25 1 5.40 F 25.75 3 14.85 F 3 3 2 4 0
Alex van Gemund JD2 11.54 F 16.74 2     1:52.13 F 3:30.96 2         3.94 F 1.35 3 7.73 F 17.26 2 17.60 F 4 2 6 1 0
Boaz Zandgrond JD2 12.94 F 15.57 2                     3.77 2     6.88 F 21.36 2 14.99 F 2 1 4 1 0
Florian Stout JD2 12.35 1                         3.31 2 1.35 3 7.36 F 25.58 2 20.10 F 4 2 3 1 0
Jippe Lasschuijt JD2 12.30 F 15.04 3     1:43.55 F 3:04.00 3         4.12 2 1.30 1 6.00 1 17.85 3 16.02 F 4 4 3 2 0
Joren Veltman JD2 12.95 F                         3.24 F     6.94 F     16.08 F 1 0 2 2 0
Mees van de Heisteeg JD2 13.62 F 19.41 2     2:19.64 F 4:13.43 2         3.38 F     6.20 F 13.20 2 13.05 2 2 0 0 6 2
Melle van der Stoel JD2 12.15 1 17.33 2     2:06.18 1 3:50.00 3         4.29 F 1.35 3 6.08 1 12.92 2 13.82 F 4 1 3 4 1
Rutger de Boer JD2 11.75 1 14.84 3     1:56.10 1 3:46.00 3         3.96 F 1.35 1 8.25 F 23.56 3 17.96 F 3 4 5 0 0
Sander van den Brink JD2 11.21 F 15.74 3     2:04.61 F 3:47.00 3         4.05 F 1.30 1 9.30 F 27.28 3 23.76 F 4 6 3 0 0
Wouter van Egmond JD2 12.88 F         2:11.88 F             3.31 F     7.51 F     14.22 F 1 0 2 3 0
Chiem Berends JC1 13.69 F 19.04 3             2:31.31 F 5:49.00 3 4.81 F 1.40 1 9.54 F 33.86 3 30.43 F 3 3 4 2 0
Douwe Westra JC1 14.08 F 17.94 3             2:51.13 F 6:00.00 3 4.68 F 1.45 3 5.63 F 25.43 3 19.39 2 3 0 4 4 1
Jacob de Graaf JC1 13.91 F 20.32 2             2:47.72 F 5:49.51 2 3.95 F 1.40 1 8.39 F 18.04 2 24.00 F 3 0 2 7 0
Jelle Westra JC1 13.85 F 18.34 3             2:37.24 F 5:29.00 3 4.67 F 1.50 3 5.66 F 25.66 2 17.02 2 3 0 7 1 1
Jop van Hoeflaken JC1 14.09 F 18.34 3             2:44.16 1 5:52.00 3 4.43 F 1.45 3 5.78 F 17.68 3 20.19 F 3 0 3 4 2
Lars Woudenberg JC1 13.97 F 17.04 3             2:45.16 1 5:27.96 2 4.38 2 1.45 3 9.02 F 23.36 2 31.28 F 4 2 5 2 0
Lauri Hulleman JC1 12.95 F 17.74 3             2:16.23 1 5:13.00 3 5.13 F 1.70 3 10.25 F 39.80 3 33.64 F 3 8 1 0 0
Mitchell van den Brink JC1 13.95 1 17.74 3             2:39.56 F 5:34.00 3 5.10 F 1.55 1 7.46 F 24.39 3 19.16 F 3 2 4 3 0
Rik van Ingen JC1 14.30 F 21.32 2             2:45.07 1 5:33.27 2 4.02 F 1.30 1 6.94 F 16.83 2 22.57 F 3 0 2 5 2
Stijn Jansonius JC1 18.29 F 26.94 3             3:00.51 F 6:04.00 3 3.15 F     5.83 F 17.27 3 15.66 F 3 0 0 1 7
Taco van der Werff JC1 13.64 1                             1.30 1 9.09 1         1 0 2 1 0
Vincent van der Plas JC1     19.56 2                 6:37.51 2 4.14 2         21.64 2 19.18 2 1 0 0 4 1
Daniel Ogink JC2 13.62 F 16.04 3             2:33.72 F     4.92 F 1.60 3 8.80 F 36.39 3 22.46 F 3 4 4 0 0
Dennis van Egmond JC2 13.57 F                 2:52.41 1 5:54.00 3     1.40 1 7.78 1 18.71 3     3 0 1 5 0
Dylan Rietveld JC2 13.70 1 18.44 3             2:37.02 1 5:25.00 3     1.60 1 8.57 1 36.02 3     2 2 5 0 0
Frank Gerritsen JC2 13.82 F 20.54 3             2:20.00 F 4:56.00 3 4.03 F     7.62 F 22.14 3 24.82 F 2 2 2 4 0
Gijs Wulfsen JC2 12.89 F                 2:46.76 F     4.65 F 1.40 1 8.54 F     18.02 F 2 1 2 3 0
Jurian van Lohuizen JC2 12.59 1 16.64 3             2:31.24 F 5:18.00 3 4.88 F 1.50 1 10.87 F 28.38 3 24.09 2 4 6 3 0 0
Nick Schreurs JC2 13.85 1                 2:23.46 F 5:01.76 2 4.42 2 1.25 3 7.52 F 19.14 2 22.61 2 4 2 3 3 0
Rik Smale JC2 14.18 1                 2:35.94 1         1.25 1 5.21 1         1 0 1 2 1
Thijs Grashuis JC2                         5:33.51 2 3.28 2         13.15 2 13.76 2 1 0 1 0 3
Amelie Dekker MD1 10.32 1 14.14 3     2:18.49 1 4:03.00 3         3.23 1 1.15 F 5.52 3 10.88 1 9.10 1 4 0 0 8 1
Anna van Eijk MD1 10.66 F 16.94 3     2:26.81 F 4:18.00 3         2.87 3 1.10 F 4.78 3 9.76 F 8.40 3 4 0 0 3 6
Camilla Pieper MD1 10.04 F 13.44 3     2:22.55 1 4:06.00 3         3.56 3 1.25 2 5.91 2 14.33 F 15.52 1 4 0 4 5 0
Hanna Ogink MD1 9.72 F 12.86 2     2:08.29 F 3:53.55 2         3.55 3 1.25 2 6.59 3 19.45 F 14.18 3 4 1 6 2 0
Inge Salzmann MD1 8.96 F 13.24 3     2:24.18 1 4:24.00 3         4.08 3 1.15 F 7.02 3 10.30 F 15.33 3 4 2 3 4 0
Iris Hagemeijer MD1 10.33 F 15.64 2     2:06.68 F 3:37.00 3         2.72 1 1.05 2 4.75 3 14.12 F 10.79 3 4 1 2 3 3
Jill Ivens MD1 9.41 1         2:01.19 1             3.07 1         8.20 1 7.50 1 1 0 2 1 2
Kaylee de Boer MD1 9.58 F 13.10 2     2:02.59 1 3:42.00 3         3.85 1 1.25 2 6.01 3 13.13 1 10.79 3 4 0 6 3 0
Kiara Derksen MD1 10.02 F 12.44 3     2:12.49 1 4:03.69 2         3.33 3 1.15 F 5.68 3 11.73 F 13.27 3 4 1 0 8 0
Talitha van den Berg MD1 10.45 F 14.34 3     2:21.13 1 4:21.00 3         3.71 1 1.15 F 7.38 2 19.23 F 8.69 3 4 1 2 5 1
Amber van Brakel MD2     12.64 3         4:13.00 3         3.20 3     6.59 3     13.03 3 1 0 1 4 0
Charlotte Hummel MD2 9.50 F 11.84 3     1:58.17 F 3:37.00 3         3.75 3 1.35 F 8.48 2 24.74 F 18.13 3 3 7 2 0 0
Cinthia Hutten MD2 10.22 1 13.14 2     2:19.54 F 4:14.62 2         3.22 1 1.20 F 6.31 2 16.12 F 16.09 1 3 0 4 5 0
Danique Derkx MD2 9.11 1 11.54 3     2:02.57 1 3:45.00 3         3.93 3 1.40 2 9.21 2 25.36 F 16.99 3 4 5 4 0 0
Danique de Haan MD2 8.94 F 10.65 2     1:53.40 1 3:27.00 3         4.44 3 1.35 2 9.31 2 27.21 F 20.01 1 4 9 0 0 0
Dione Seynaeve MD2 10.10 1         2:26.08 1             2.86 1 1.20 F     14.22 F 14.05 1 2 0 3 2 1
Elise Maassen MD2 9.53 1 12.84 3     2:02.51 1 3:46.00 3         3.96 1 1.10 F 8.02 3 15.24 F 15.50 3 3 2 6 1 0
Esmee ten Berk de Boer MD2 9.83 F 12.71 2     2:08.61 F 3:56.00 3         3.20 3 1.15 2 7.30 3 20.11 F 12.78 1 4 1 4 4 0
Frances Scholtens MD2 10.09 F 16.04 3     2:29.65 F             3.34 3 1.05 F 5.89 3 9.58 F 16.45 3 3 0 1 5 2
Isa Coonen MD2 9.39 F 18.70 2     2:17.69 F 4:39.44 2         3.57 1 1.15 2 5.54 2 10.42 F 11.44 1 3 0 2 5 2
Lotte Stol MD2                 4:07.00 3         3.18 3 0.90 2 5.75 2     8.64 3 2 0 0 3 2
Matilda Martin MD2 11.85 1         3:06.50 1             2.08 1         13.87 1 13.85 1 1 0 1 1 3
Mette Schnelle MD2 10.08 F 12.94 3     2:08.92 F 4:10.00 3         3.13 1 1.15 2 5.63 3 13.01 1 11.53 1 4 0 2 7 0
Nicole van Lente MD2 9.38 1 11.84 3     1:56.23 1 3:34.00 3         3.76 1 1.25 2 8.17 2 13.78 F 14.90 3 4 4 4 1 0
Quinta de Vries MD2 9.77 1 13.84 3     2:15.00 F 4:14.00 3         3.50 3 1.20 F 7.45 3 20.09 F 15.67 1 3 1 3 5 0
Ronnee Peterink MD2 9.43 1 13.24 3     1:57.70 1 3:35.00 3         3.74 1 1.15 2 7.55 2 18.73 F 13.88 1 4 3 5 1 0
Sterre van Beek MD2     12.14 3         3:41.00 3         3.73 3 1.30 2 7.03 3     14.41 3 2 1 5 0 0
Corean Benschop MC1 12.27 1 14.44 3     2:02.29 1 3:55.46 2         4.50 3 1.45 2 7.77 2 15.98 1 18.08 1 4 3 3 3 0
Dhanique van de Kruisweg MC1 11.59 F 14.24 3     1:52.33 F 3:53.00 3         4.71 1 1.45 F 8.66 3 28.62 F 25.15 3 3 7 1 1 0
Maaike Past MC1 11.87 F 17.70 2     2:00.17 1 3:55.46 2         3.99 1 1.25 F 6.82 3 22.32 F 14.71 3 4 0 4 5 0
Meike Mul MC1 12.80 1         2:04.64 1             3.65 1         16.20 1 11.96 1 1 0 1 2 2
Merel Wevers MC1 11.16 F 13.74 3     1:51.00 F 3:37.00 3         4.46 1 1.30 F 8.29 3 30.79 F 22.88 3 3 7 2 0 0
Renee Bohnsack MC1 12.36 F 16.74 3     2:04.18 F 3:56.47 2         4.09 3 1.40 2 6.85 3 14.61 1 14.28 1 4 1 2 6 0
Verena van den Dikkenberg MC1 12.15 F 16.34 2     2:00.51 F 3:43.00 3         4.26 3 1.40 2 7.58 2 17.67 1 16.53 3 4 1 5 3 0
Yoka Hubers MC1 12.00 F 14.94 3     2:14.81 F             4.00 3 1.30 F 7.64 2 18.08 1 19.85 3 4 2 4 2 0
Celine Fluit MC2 12.87 F 17.34 3     2:00.51 1 3:38.00 3         3.39 3 1.15 F 5.29 3 12.45 F 13.89 3 4 0 2 3 4
Evie Brinkman MC2 12.57 F 15.40 2         4:29.90 2         3.61 3 1.25 2 7.42 3 22.06 F 18.98 3 3 0 4 3 1
Lisette Poen MC2 12.60 1 16.11 2     1:57.20 1 3:40.00 3         3.73 3 1.35 2 7.89 3 14.31 F 17.24 3 4 0 6 3 0
Nienke Grasmeijer MC2 12.88 1 15.45 2     2:05.35 1 3:56.00 3         3.96 3 1.25 2 7.82 2 19.00 F 19.98 3 4 1 4 3 1
Veerle Linger MC2 13.16 F 17.74 3     2:06.17 1 3:48.00 3         3.72 3 1.15 2 6.53 2 16.11 1 17.37 3 4 0 2 6 1
Willemijn Wilms MC2 12.13 1         1:53.38 1 3:39.00 3         4.05 1 1.30 2 6.35 2 10.60 F 16.14 3 4 1 4 2 1


AV ARGO

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Dennis Vriezen JD1 13.31 1         2:34.41 F 4:51.00 3         3.08 F 1.00 3 4.40 F 14.59 3 10.44 F 3 0 0 2 6
Fabian van Rooij JD1 12.62 1 17.54 3     2:32.82 F 4:51.00 3         3.09 F 1.10 1 5.72 1 16.95 3 10.24 F 3 0 0 5 4
Felix Braam JD1 14.44 F                         2.73 F     6.45 F     14.32 F 1 0 1 1 2
Koen Heijink JD1 13.01 F 18.80 2     2:20.53 F 4:10.00 3         3.63 F 1.20 3 7.98 F 22.03 3 17.44 F 4 1 3 3 2
Melle Garritsen JD1 13.63 1 20.98 2     2:34.66 1 4:27.49 2         2.79 2 1.10 1 5.00 1 7.73 2 9.80 2 4 0 0 1 8
Finn Garritsen JD2 11.50 F 14.24 3     2:00.14 1 3:36.00 3         4.44 F 1.45 1 10.11 F 33.36 2 32.48 F 4 7 2 0 0
Keanu Rosmuller JD2 12.44 F         2:15.75 F 4:16.00 3         3.47 F 1.15 1 5.99 F 15.72 2 14.47 F 4 0 2 5 1
Kharos Spaan JD2 14.05 1         2:07.77 1                     4.96 1         1 0 0 1 2
Rick Frazer JD2                 4:52.33 2         2.67 2         11.38 3 11.40 2 2 0 0 1 3
Sander Barends JD2 13.41 1 18.04 3     2:24.47 1 4:11.00 3         3.65 2 1.20 3 5.88 1 12.89 3 12.82 2 3 0 1 6 2
Paul van der Woude JC1 13.96 F 19.84 3             2:28.76 F 5:28.00 3 4.39 F 1.55 3 9.49 F 27.18 3 17.96 F 4 2 4 3 0
Pelle Steverink JC1 14.51 1 22.14 3             2:57.69 F 6:41.00 3 3.35 F 1.35 1 7.18 F 16.25 3 15.45 F 4 0 0 4 5
Wessel van Engelenburg JC1 14.91 F 21.94 3             2:58.51 F     3.88 F 1.30 3 8.98 F 28.45 3 22.05 F 2 1 2 4 1
Lars van Bergen JC2 14.28 F                 2:26.93 F 5:05.46 2 4.20 F     8.26 1 27.18 2 35.47 F 3 3 2 2 0
Luuk Maandag JC2 13.09 1 15.05 2             2:34.95 1 5:44.17 2 5.09 2 1.70 3 10.58 1 38.04 2 32.87 2 3 7 2 0 0
Michiel Bibbe JC2 14.26 F 20.54 3             2:42.57 F 5:47.00 3 4.37 F 1.30 3 11.93 F 42.19 3 36.36 F 3 3 1 5 0
Charlotte Gruwel MD1 9.54 F 13.44 3         3:49.68 2         3.44 3 1.10 2 5.71 3 11.84 F 9.78 3 3 0 2 5 1
Dominique Vermeer MD1 11.15 1         2:28.60 F 4:26.55 2         2.61 3 0.95 2 4.51 2 9.03 F 10.38 1 4 0 0 2 6
Jill van Aken MD1     13.24 3                     3.23 3 1.20 2 5.59 2     11.20 3 2 0 2 3 0
Luan Veenhuis MD1 9.98 1         2:21.18 1 4:22.00 3         3.57 1 1.20 2 6.29 2 13.35 F 15.34 3 4 0 3 5 0
Merel Stevens MD1 10.01 F 13.70 2                             5.71 2 9.26 F     2 0 0 3 1
Anna Idogei MD2 9.32 1 12.74 3     2:00.85 1 3:31.00 3         3.84 3 1.10 2 6.19 3 13.02 1 14.17 3 3 1 5 3 0
Florianne Postma MD2 9.73 1 12.64 3     2:18.44 F 4:05.00 3         3.91 3 1.30 F 7.49 3 18.18 1 14.82 3 4 1 5 3 0
Merle Odolphy MD2 9.29 1 11.44 3     2:06.67 1 4:02.00 3         4.58 3 1.40 2 9.42 3 14.50 1 20.13 3 4 5 3 1 0
Pam Migchelbrink MD2 9.84 F 14.34 3     2:38.64 1 4:34.00 3         3.47 1     7.22 3 24.10 1 14.87 1 3 1 2 3 2
Stephanie Kok MD2 9.57 1 14.54 3     2:02.19 F 3:48.00 3         3.75 3 1.30 2 7.78 2 21.01 1 17.04 3 4 2 6 1 0
Carlijn de Bruijn MC1 12.00 F 17.24 3     2:15.53 F 4:09.00 3         4.01 3 1.25 2 5.37 3 12.70 F 12.22 3 4 0 1 5 3
Cassandra Mennings MC1 12.07 F 16.54 3     2:13.93 F             3.62 3 1.25 F 5.60 3 14.15 F 12.53 3 3 0 0 6 2
Maayke Giesen MC1 12.48 F 16.44 3     2:01.46 1 3:58.00 3         3.64 3 1.15 F 5.77 3 14.37 1 11.52 1 3 0 1 6 2
Sharissa Wermer MC1 11.71 1 16.94 3     2:17.30 1 4:28.00 3         4.21 3 1.30 F 8.28 3 16.68 F 14.65 3 4 1 3 4 1
Milou Reurings MC2 11.96 F 16.64 3                     4.09 3 1.35 2 10.46 3 29.95 F 21.58 3 4 3 2 2 0


AV Daventria 1906

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Denzel Kammeron JD1 11.26 1 15.37 2     1:57.85 1 3:35.88 2         4.12 2 1.30 1 6.33 1 15.59 2 14.63 2 2 3 4 2 0
Jeroen Oosterhoff JD1 13.12 1         2:13.28 1                 1.05 1 3.87 1         1 0 0 2 2
Kinino Daniel JD1 11.09 1 15.34 3     2:07.99 1 3:50.00 3         3.98 2 1.30 3 7.72 1 19.80 2 16.80 2 3 2 6 1 0
Luuk van Houten JD1 13.27 1 18.94 2     2:11.68 F 4:09.00 3         3.09 2 1.15 3 5.25 F 16.41 2 11.49 2 4 0 0 7 2
Max Sinninghe JD2 12.35 1 15.71 2     1:49.72 F 3:12.00 3         3.83 2 1.35 3 6.80 F 21.51 3 14.91 F 4 3 6 0 0
Quinten Nierkens JD2 13.73 F 18.84 2     2:06.18 F             3.40 2     5.84 F 10.51 2 13.83 F 2 0 0 4 3
Thomas Mudde JD2 11.41 1 14.04 3     1:43.96 1 3:06.16 2         4.21 2 1.35 1 8.82 1 22.74 3 16.42 2 3 6 3 0 0
Leon Cronie JC2     17.64 3                 5:34.00 3     1.35 3     18.66 3     1 0 2 2 0
Oxo van Kempen JC2     17.04 3                 4:59.00 3 4.39 2 1.45 3     22.01 3 21.60 2 2 2 3 1 0
Anna Oosterwegel MD1 9.81 1 13.44 3     2:13.52 1 3:47.19 2         3.54 1 1.2 F 5.36 2 13.00 F 10.44 3 4 0 2 5 2
Manon Muilerman MD1 10.12 F 13.34 3     2:31.81 1 4:32.00 3         3.45 1 1.20 2 5.54 2 10.93 F 11.98 3 4 0 2 5 2
Mira Teunissen MD1 10.16 F 13.64 3     2:08.64 F 3:53.00 3         3.43 3 1.15 F 4.68 3 10.21 F 9.84 3 3 0 2 5 2
Nienke Marringa MD1 10.94 F 15.34 3     2:31.29 F 4:46.00 3         2.91 3 1.15 2 4.90 3 11.86 F 10.97 3 3 0 0 3 6
Rosalie Schuiling MD1 10.32 1 15.34 3     2:34.04 1 4:23.00 3         2.99 1     6.40 3 10.40 1 14.80 3 2 0 1 4 3
Tjarda ter Woord MD1 10.36 F 15.31 2     2:18.37 F 4:20.44 2         2.85 3 1.1 F 6.38 3 9.40 F 12.18 3 3 0 0 6 3
Emma Beekman MD2 9.37 1 11.74 3         4:01.00 3         3.87 3 1.20 2 7.03 2 11.89 1 16.08 1 3 1 5 2 0
Fleur van Brouwershaven MD2 9.53 1                         3.12 1         12.45 1 13.46 1 1 0 1 3 0
Manuela Wijers MD2 9.81 1 12.98 2     2:33.13 1 4:29.00 3         3.28 1 1.20 2 6.17 3 10.90 1 12.00 1 3 0 2 6 1
Juliette Gruter MC1 11.69 1         2:06.62 1             3.68 1         13.40 1 14.90 1 1 0 1 3 1
Sylvana Wijers MC2 12.89 1 15.14 3     2:02.76 1 4:09.99 2         4.03 3 1.25 2 8.61 3 27.74 1 17.92 3 3 2 4 2 1


AV De Liemers

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Odin-Allain van Noort JD1     20.23 2         3:56.50 2         2.47 2         6.33 2 6.82 2 1 0 0 1 4
Kyle Beuning JD2 12.68 F         3:13.84 F 4:46.88 2         3.18 F     7.80 F 22.82 2 17.27 F 2 1 2 1 3
Leon Bouchardy JD2 12.04 1 16.71 3     2:02.34 1 3:55.14 2         3.46 2 1.25 1 6.54 1 23.86 2 16.57 2 3 1 5 3 0
Mannus ter Avest JD2 12.53 F 16.76 2     2:15.05 F 4:02.05 2         3.82 F 1.25 3 8.84 F 28.55 3 28.43 F 4 3 4 2 0
Mees Huisman JD2 13.48 F         2:20.24 F             3.42 F 1.05 1 3.96 1     9.85 F 2 0 0 2 4
Xander Hanou JD2 12.95 1 16.94 3     1:57.64 F 3:32.78 3         3.69 F 1.30 3 6.80 F 24.62 3 14.34 F 4 1 7 1 0
Daan Sanders JC1     22.82 2                 5:58.28 2 3.83 2         17.57 2 13.76 2 1 0 0 2 3
Jelle Huisman JC1 15.18 F 23.54 2             2:46.46 F 6:02.55 2 3.77 2 1.30 1 6.10 F 18.15 2 18.57 2 4 0 0 7 2
Jurgen Rietberg JC1 16.46 1                 3:15.22 1         1.15 1 5.00 1         1 0 0 0 4
Nick Deenen JC1     22.18 2                 5:40.77 2 3.52 2         13.91 2 13.28 2 1 0 1 0 4
Olav Kleinherenbrink JC1 14.73 F 21.52 3             2:39.39 F 5:39.32 2 4.12 F 1.30 3 8.98 F 26.75 3 23.45 F 3 0 5 3 1
Sven van Ginkel JC1 16.71 F 24.56 3                     3.17 2 1.35 1 7.45 F 19.94 3 15.42 2 4 0 0 3 4
Thomas van Harskamp JC1 15.10 F 20.24 3             2:36.92 F 5:40.55 2 3.97 F 1.25 1 6.92 F 20.14 3 20.84 F 4 0 2 7 0
Victor Rouwenhorst JC1 12.80 F 17.52 3             2:27.67 F 5:37.95 2 4.95 F 1.45 3 9.05 F 20.71 2 20.16 F 3 3 4 2 0
Yannick Bus JC1 14.15 F 18.63 3             2:32.91 F 5:35.66 2 4.42 F 1.50 3 8.46 F 24.02 3 26.93 F 3 1 7 1 0
Connor Beuning JC2 13.96 F                 2:49.10 F     4.64 F     9.30 F     24.47 F 1 0 3 2 0
Nick Boogaars JC2 13.28 F 17.62 2             2:46.35 F 6:09.53 2 4.49 2 1.45 1 6.47 F 17.39 3 17.55 F 4 0 4 3 2
Tom Versloot JC2 13.71 F 17.57 2             2:28.97 F 5:36.70 3 4.24 F     8.56 F 28.99 3 25.33 F 3 2 5 1 0
Fenna Rasing MD1 10.68 F 14.63 3     2:27.44 F 4:39.86 2         3.46 3 1.10 2 6.23 3 12.87 1 12.29 3 4 0 0 7 2
Indra van den Berg MD1 9.17 F         2:07.32 F             3.51 1 1.20 F     17.57 F 11.81 1 2 1 3 2 0
Joline Witjes MD1 9.62 F 12.89 3     2:11.52 F 4:14.66 2         3.12 3 1.20 2 4.88 2 12.92 F 11.25 3 3 0 2 6 1
Maaike Hageman MD1 10.55 F 15.97 2     2:11.69 F 3:50.55 2         3.25 1 1.15 2 7.42 2 13.82 1 11.87 1 3 0 2 5 2
Mandy van Braak MD1 10.17 F 16.48 2     2:08.94 F 4:01.67 2         3.42 1 1.00 2 5.83 2 13.73 F 13.26 1 4 0 1 6 2
Nannique Spiek MD1 9.72 F         2:22.95 F 4:29.11 3         3.66 3 1.05 2 5.87 3 13.84 F 11.04 3 4 0 1 7 0
Tessa Bakker MD1 9.79 F 13.91 3     2:20.09 F 4:37.04 3         3.46 1 1.15 2 5.49 2 13.59 F 10.42 3 4 0 0 6 3
Denise Reina MD2 9.58 F 12.97 2     2:10.90 F 4:19.18 2         4.23 3 1.20 2 8.60 3 11.45 F 17.64 3 3 3 3 3 0
Denise Wolsink MD2 9.45 1 12.76 2     2:17.61 1 3:59.60 3         3.60 3 1.25 2 6.57 2 12.43 1 14.07 3 3 0 6 3 0
Harmke Rasing MD2 9.29 F 12.33 3     2:00.33 F 3:58.80 3         4.14 3 1.45 F 8.82 3 23.82 F 16.65 3 4 5 4 0 0
Isabelle Aalders MD2 9.43 F 11.95 2     2:08.22 1 4:01.62 3         4.11 3 1.50 F 8.97 3 22.57 F 19.72 3 4 6 2 1 0
Laura Nomden MD2     16.14 2         4:38.19 2             1.15 2 5.89 2         1 0 0 2 2
Lieke Roerdink MD2     13.25 2         4:02.04 2             1.20 2 5.39 2         1 0 2 1 1
Lotte Wessel MD2 10.23 1 13.77 3     2:13.17 1 3:58.06 3         3.47 1 1.15 2 7.58 2 14.76 1 19.64 1 3 1 3 5 0
Marit Slothouber MD2 8.99 1 10.56 3     2:03.95 1 3:58.81 3         4.35 3 1.35 2 9.51 3 16.03 F 16.00 1 4 5 4 0 0
Marit de Jong MD2 9.90 1 13.03 2     1:57.38 F 3:42.96 2         3.80 3 1.05 2 8.28 3 21.31 F 17.01 3 4 4 3 2 0
Tosca Versloot MD2 9.27 F 12.06 3     1:57.52 F 3:41.25 3         4.15 3 1.20 2 8.65 3 13.16 F 14.87 3 3 4 4 1 0
Nadine Fransooys MC1 12.89 1 17.28 2     2:23.03 1 4:20.53 2         3.19 1 1.30 2 7.46 2 22.33 F 15.57 1 3 0 3 2 4
Sabien ten Have MC1                 4:08.31 2                 4.15 2         1 0 0 1 1
Susan Perebolte MC1 12.47 F 15.86 2     2:00.30 F 4:00.78 2         3.79 3 1.45 F 7.48 3 14.88 F 14.63 3 3 1 3 5 0
Hannah Peters MC2     17.68 2         3:47.97 2                 5.99 2         1 0 1 1 1
Nina Hendriks MC2 10.72 F 13.56 2     1:54.49 F 3:41.92 3         3.89 3 1.30 F 7.29 2 17.71 1 15.89 3 4 3 3 3 0
Sanne Golembiewski MC2 11.80 F                         4.32 3 1.30 F 10.53 3 31.88 F 24.00 1 3 4 2 0 0
Verena Lucassen MC2     15.93 2         4:16.47 2             1.35 2 5.83 2         1 0 2 0 2
Willemijn ter Avest MC2 11.85 1         1:48.60 F             4.79 1 1.40 F     33.08 F 19.73 1 2 5 1 0 0


AV Hanzesport

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Daan Vrolijk G 15.54 2     1.42 1                 2.82 2     5.64 1 24.58 2     2 0 0 0 5
Groen Maarten G                             4.14 2     6.34 2         1 0 0 0 2
Brand van Tongeren JD1 13.32 1 19.20 2     2:20.13 F 4:12.00 3         2.87 2 1.15 3 4.51 F 12.93 2 11.44 F 4 0 0 4 5
Jasper Kerkmeijer JD1 13.36 1 17.54 3     2:41.40 1 4:13.00 3         3.20 2 1.15 3 5.04 1 15.13 3 8.75 2 3 0 0 6 3
Jos Beeftink JD1 12.32 F 17.34 3     2:10.19 F 3:52.00 3         4.17 F     6.91 F 19.69 2 15.45 F 3 1 4 3 0
Thomas Lubbers JD1     18.64 3         4:33.00 3             1.00 3     19.38 3     1 0 1 0 3
Yassine Meijer JD1 13.36 1 18.78 2     2:18.27 F 4:03.97 2         3.62 2 1.25 3 4.97 F 17.26 2 11.22 F 4 0 2 5 2
Freek Verlinden JD2 13.27 1 18.24 3     2:15.79 1 4:00.00 3             1.25 3 5.67 1 17.71 3     2 0 1 5 1
Gerwin ten Hagen JD2 13.67 1 21.92 2     2:16.76 1             2.70 2     4.10 1 13.62 2 10.53 2 2 0 0 2 5
Isha Wiechers JD2 12.94 1         2:04.16 F                 1.25 1 5.52 1     10.99 F 2 0 2 2 1
Jip Steman JD2 12.38 1 19.00 2     2:03.65 1 3:28.21 2         3.36 2 1.20 1 5.32 1 15.52 3 11.52 2 3 1 2 5 1
Mirko de Pagter JD2 11.06 F 15.14 3     1:51.89 F 3:36.85 2         4.11 F 1.45 3 8.50 F 24.52 3 17.38 F 4 7 2 0 0
Andu Vollema JC1                     2:22.45 1 4:51.42 2                     2 2 0 0 0
Boudewijn Wittenberg JC1     28.87 2                 6:02.00 3 3.48 2 1.30 3     18.20 3 13.55 2 2 0 0 3 3
Daan Wubs JC1 14.12 F 20.73 2             2:47.02 F 6:11.41 2 4.06 F 1.25 1 7.42 F 19.91 2 19.13 F 3 0 0 9 0
Jarne Kompier JC1 13.49 F 21.16 2             2:28.02 F 5:34.37 2 4.51 F 1.35 1 9.60 F 31.80 3 23.42 F 4 3 4 1 1
Jurre Jonker JC1 14.60 1 19.95 2             2:34.62 1 5:13.54 2 4.37 2 1.40 1 7.34 1 22.94 2 15.70 2 2 1 2 5 1
Martijn Wolting JC1 15.69 F 21.84 3             3:00.07 1 6:03.00 3 3.67 F 1.40 3 5.93 1 15.84 3 16.78 F 4 0 0 3 6
Coen Grootoonk JC2 17.81 1                 3:33.85 1             3.73 1 13.15 2 13.59 2 2 0 0 0 5
Fernando Bruntink JC2 13.81 F 20.94 3             2:48.76 1 5:41.00 3 3.62 F 1.45 3 5.77 F 13.68 2 14.68 2 4 0 3 1 5
Jelte Braakman JC2 14.11 1 20.74 3             2:45.57 1 5:15.00 3 4.19 2 1.35 3 7.17 1 19.95 3 15.77 2 3 1 0 7 1
Jesco Streumer JC2 13.17 F 20.24 3             2:47.68 F 5:56.00 3 4.22 F 1.30 1 6.59 F 14.22 3 16.13 F 4 0 1 6 2
Oscar Greven JC2 13.27 1 19.24 3             2:19.68 F 4:48.00 3 5.05 F 1.55 3 9.78 F 22.81 3 17.41 2 4 5 2 2 0
Otis van Duijnen Montijn JC2 13.82 F 18.64 3             2:44.68 F     4.25 F 1.30 1 8.05 F 17.68 3 22.63 F 4 0 3 4 1
Sjoerd van den Beld JC2 15.46 F 20.64 3             2:54.95 F     3.88 F 1.30 3 6.40 F 14.41 2 17.95 F 4 0 0 6 2
Sven Janssen JC2 13.79 1 19.86 2             2:23.37 1 4:53.86 2 4.64 2 1.40 1 8.97 F 15.76 2 21.31 F 3 2 4 2 1
Wietse Hendriks JC2 15.10 1                 2:56.32 1 5:54.00 3     1.40 1 6.09 1 18.13 3     2 0 0 5 1
Dide van Winden MD1 10.16 F 22.99 2     2:26.47 1 4:25.10 2         3.28 3 1.10 F 5.75 2 10.85 F 9.19 3 4 0 0 7 2
Floor Wolf MD1 12.08 1 22.84 3         4:13.00 3         2.54 1     3.71 2 6.37 1 6.32 3 3 0 0 1 6
Ivy Kooijman MD1 9.66 F 14.04 3     2:25.02 F 5:24.00 3         3.57 3 1.25 2 6.27 3 9.21 1 9.15 3 4 0 2 4 3
Lindsay van Holten MD1 10.06 F         2:21.84 1 4:22.00 3         2.93 1 1.05 F 6.60 3 13.96 F 12.13 1 3 0 0 7 1
Madelief Kwakkelaar MD1 10.57 F         2:20.15 1 4:23.56 2         2.65 1 0.95 2 4.29 2 10.60 F 7.10 1 3 0 0 3 5
Marea Warmenhoven MD1     13.04 3         4:15.00 3         3.66 3 1.20 2 5.60 2     8.05 3 2 0 3 2 1
Marije Maas MD1 9.21 F 12.94 3     2:13.23 F 4:16.00 3         3.77 3 1.20 2 5.21 3 11.39 F 5.80 3 4 0 4 3 2
Mariska Lensink MD1 9.38 1 13.34 3     2:10.50 1 4:09.34 2         3.77 1 1.30 2 6.53 2 18.48 F 13.05 3 4 1 4 4 0
Nienke Albers MD1 9.33 F 12.86 2     2:15.90 F 4:04.00 3         3.75 3 1.30 2 6.32 3 11.62 1 13.78 3 4 0 5 4 0
Nikki Emmanouil MD1 10.81 1         2:38.71 1             2.99 1         8.28 1 6.60 1 1 0 0 0 5
Nina Hoogendoorn MD1 10.24 1 14.08 2     2:37.12 1 4:35.00 3         3.18 3 1.15 2 6.23 3 9.72 1 10.22 1 3 0 0 5 4
Rona Jak MD1 10.57 1 15.91 2     2:34.42 1 4:07.00 3         2.65 3 1.05 2 4.99 2 9.88 1 9.11 1 3 0 0 2 7
Sara Jelijs MD1 9.07 F 12.84 3     2:16.90 1 3:52.00 3         3.72 3 1.10 2 5.78 2 10.42 F 12.23 3 4 1 3 5 0
Skye Verrips MD1 10.42 1         2:51.71 1             3.08 1         5.07 1 8.16 1 1 0 0 2 3
Suzie Meijer MD1                 4:49.63 2             0.95 2 3.66 2         1 0 0 0 3
Iris van Viegen MD2 11.43 1 15.27 2     2:55.44 1 5:07.75 2         2.85 1 1.10 2 5.35 3 11.82 1 9.58 3 3 0 0 2 7
Jara Lutteke MD2 9.79 F 12.55 2     2:13.09 F 4:23.00 3         3.73 3 1.35 2 9.80 2 17.86 1 15.10 3 4 3 3 3 0
Jasmijn Kwakkelaar MD2 9.83 1 13.19 2     2:17.71 1 3:53.44 2         3.19 1 1.10 2 6.78 2 13.74 F 12.72 1 3 0 2 7 0
Laura Oldeman MD2 9.56 F 12.74 3         4:00.00 3         3.75 3 1.20 2 6.91 2 16.54 F 12.23 1 4 0 7 1 0
Mirte Mol MD2 9.37 F 11.84 3     2:01.36 F 3:41.00 3         3.81 3 1.40 F 7.20 2 15.26 F 10.18 3 3 2 6 0 1
Anna Jelijs MC1 12.33 F 18.74 3     2:11.97 F 3:58.00 3         3.32 3 1.20 F 5.83 2 12.95 F 12.07 3 3 0 0 4 5
Anne van Jaarsveld MC1 12.33 F 17.35 2     2:02.26 F 3:46.00 3         3.80 3 1.20 2 7.07 2 17.46 1 18.64 3 4 0 3 6 0
Emma Clarijs MC1 14.79 1 19.77 2     2:30.29 1 4:45.10 2         3.37 1 1.15 2 6.45 2 14.63 1 14.10 1 2 0 0 4 5
Eva de Wilde MC1 12.75 F 17.28 2     2:13.56 F 4:21.00 3         3.80 3 1.15 2 6.09 2 19.67 F 14.92 3 4 0 1 6 2
Floor Stefess MC1 12.38 F 17.24 2     1:58.57 F 4:06.31 2             1.15 2 5.92 2 12.05 F     2 0 1 4 2
Isoud Ottens MC1 11.93 F 17.14 3     2:02.14 F 3:46.00 3         3.84 1 1.30 2 5.34 3 11.14 1 12.06 1 4 0 3 3 3
Mare Hainje MC1 13.96 1         2:27.97 1             3.12 1         10.88 1 13.00 1 1 0 0 1 4
Marijn Roessink MC1 11.76 F 15.99 2     2:01.71 1 3:56.23 2         3.61 1 1.25 2 5.92 2 18.06 F 12.26 1 3 0 4 3 2
Meike Roosma MC1 11.56 F 15.54 3     1:54.23 F 3:38.00 3         3.53 3 1.25 F 6.19 2 10.67 1 14.01 1 4 1 3 4 1
Noel Oppel MC1 12.05 F 15.81 2     1:52.43 F 3:42.00 3         4.14 1 1.30 F 6.91 3 21.91 F 21.84 3 4 2 5 2 0
Nynke Flipse MC1 13.35 F 18.24 3     2:00.67 F 3:38.00 3         3.77 3 1.30 F 5.53 2 12.38 F 11.88 3 4 0 3 1 5
Bente Lutteke MC2 11.56 1 16.42 2     1:51.47 1 3:37.83 2         4.05 1 1.50 2 10.11 2 30.95 F 17.21 1 3 4 4 1 0
Irene van der Stok MC2 12.86 1         2:04.54 F             3.23 1 1.30 F     24.36 F 17.88 1 2 1 3 0 2
Nicole Heuvelink MC2 11.23 F 15.04 3     2:01.06 F 4:12.00 3         4.45 3 1.40 F 6.54 3 19.32 F 19.75 3 4 4 3 2 0


AV Wijchen

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Dennis van de Weem JD1 12.93 1 18.35 3     2:15.23 F 3:59.43 2         3.23 F 1.05 1 5.83 1 10.14 2 11.04 F 4 0 0 6 3
Joey Janssen JD1 13.18 F 20.00 2     2:27.79 F 4:28.90 2         3.28 F 1.05 3 4.96 F 16.05 2 8.04 2 4 0 0 3 6
Joris Abelen JD1 12.00 F 17.79 3     1:51.42 F 3:35.60 2         3.97 F 1.30 1 7.58 F 17.80 2 16.98 F 4 1 6 2 0
Max Muller JD1 14.25 F 18.50 2     2:26.10 F 4:23.79 2         3.06 F     5.83 F 8.10 2 11.54 F 2 0 0 2 6
Niels van den Berg JD1 12.11 1 16.48 3     2:09.94 1 3:59.20 3         3.58 2 1.15 3 5.09 F 11.95 3 10.81 F 4 0 2 4 3
Rick de Bruin JD1 12.08 F 15.95 3     1:53.36 F 3:26.41 3         4.04 2 1.30 3 7.07 F 20.40 3 17.40 F 4 3 6 0 0
Tim van Haren JD1 14.54 F         2:29.22 F             2.64 F 1.00 3 4.72 F 10.52 3 13.65 F 4 0 0 1 6
Wiard Hendriksen JD1 13.47 F 17.58 3     2:18.39 F 4:28.25 3         3.38 F 1.30 1 6.30 F 18.58 3 12.55 F 4 0 2 6 1
Bart Mulder JD2 12.14 1 15.04 2     1:52.89 F 3:36.50 2         4.13 F 1.45 3 6.79 F 26.32 3 18.60 F 4 6 3 0 0
Jaap Miessen JD2 11.90 F 15.23 3     2:04.93 F 3:50.00 2         3.87 F 1.20 3 8.35 F 21.35 3 16.29 F 4 3 5 1 0
Jelte de Jager JD2 12.92 F 15.87 3     2:05.50 F 3:48.38 2         3.61 2 1.40 3 7.07 F 21.80 2 15.69 F 4 2 5 2 0
Loek de Kleijn JD2 12.31 F 16.75 2     2:10.69 F 3:50.55 2         4.22 2     6.70 F 17.30 2 17.11 F 2 1 4 3 0
Rinus Berntsen JD2 13.81 F 18.99 3     2:34.01 1 4:40.40 3         2.86 2 1.20 3 7.38 F 17.28 3 13.49 2 4 0 1 3 5
Robin Klaassen JD2 13.40 F         2:24.60 F             3.45 F     5.68 F 19.94 2 13.56 2 2 0 1 4 1
Siem Toenders JD2 14.09 F 19.81 3     2:17.08 F 4:37.57 3         3.06 F 1.15 3 5.39 F 9.03 2 10.98 F 4 0 0 3 6
Tren Gerritsen JD2 14.66 F         2:29.93 F             3.16 F 1.15 1 5.36 F     10.37 F 2 0 0 2 4
Bart Fransen JC1 15.20 F 19.45 2             2:45.12 1 5:34.71 2 4.06 2 1.35 1 6.21 F 16.31 2 17.32 F 4 0 1 6 2
Daan Leemreize JC1 14.16 F                 2:28.92 F 6:00.50 3 4.04 F 1.30 1 7.47 F 25.24 3 17.57 F 3 1 1 6 0
Gabriel van den Elsen JC1 15.05 F 22.38 2             3:08.46 1 6:27.50 2 3.72 2     7.11 F 16.58 2 18.79 F 3 0 0 4 4
Jens Gerrits JC1 15.59 F 21.08 2             2:32.77 F 5:16.15 2 3.76 F 1.25 3 5.84 F 19.60 3 16.49 F 4 1 1 4 3
Teun van Beuningen JC1 15.47 F 22.54 2             2:59.42 F 6:45.49 3 3.70 F 1.35 3 5.94 F 12.85 2 13.27 F 4 0 0 4 5
Tom Janssen Bouwmeester JC1 13.71 F 23.15 2             2:45.54 F 6:13.50 3 3.90 F 1.30 1 8.85 F 20.86 3 20.73 F 4 0 2 6 1
Bas Bernts JC2 12.28 F 15.34 3             2:32.81 1 5:23.59 3 5.53 F 1.65 3 10.99 1 26.74 3 29.12 2 4 6 3 0 0
Chiel van der Looy JC2 12.79 F 17.35 3             2:41.62 1 5:28.80 3 5.18 F 1.50 3 8.08 1 22.74 2 17.52 2 4 2 3 4 0
Harm Winnemuller JC2 14.90 F 21.21 3             2:47.91 F 5:42.56 2 3.88 F 1.35 1 7.54 F 16.44 3 19.07 F 4 0 1 6 2
Jochem Fliervoet JC2 13.56 F 19.81 2             2:35.18 F 5:30.83 2 4.53 F 1.40 1 7.86 F 27.40 2 21.84 2 3 0 6 3 0
Luuk Verploegen JC2 12.71 F 15.90 3             2:14.63 F 5:00.97 3 4.85 F 1.50 3 8.16 F 22.35 2 21.54 2 4 5 2 2 0
Maarten Kerckhoffs JC2 13.40 F 18.49 3             2:40.98 F 5:48.09 3 4.70 F 1.45 3 11.19 F 37.17 3 39.82 F 4 4 3 2 0
Rick van Mastbergen JC2 13.14 F 19.66 3             2:35.09 F 5:21.68 3 4.67 F 1.45 3 7.59 F 18.40 3 20.42 2 4 0 5 4 0
Stijn Kokkeler JC2 14.98 F                 2:52.35 F     3.56 F 1.10 1 6.42 F     18.99 F 2 0 0 3 3
Thomas van Merwijk JC2     19.94 3                 5:47.46 2 3.91 2 1.50 3     16.15 2 15.42 2 2 0 1 3 2
Alies Gerrits MD1 9.71 F 14.00 3     2:14.39 F 4:06.34 3         3.16 1 1.15 F 6.86 3 9.57 F 13.49 3 4 0 1 7 1
Jette Reffeltrath MD1 9.23 F 11.93 3     2:01.64 F 3:32.03 3         4.35 3 1.30 2 6.13 3 14.62 F 11.11 3 3 3 4 2 0
Nina Peters MD1 10.04 1 13.98 3     2:08.59 1 3:40.51 3         3.13 3 1.05 2 5.84 2 8.50 F 12.78 3 4 0 2 6 1
Tara Maarse MD1 10.18 F 13.65 3         4:41.96 3         3.63 3 1.25 F 6.89 3 8.67 F 10.76 3 2 0 3 3 2
Eline Willems MD2 9.84 F 12.60 3     2:06.39 F 3:50.26 2         3.42 3 1.15 2 5.90 3 18.39 F 12.79 3 4 2 2 5 0
Famke Verstraaten MD2 10.13 F 14.10 3     2:16.81 1 4:15.20 2         3.34 3 1.25 2 8.09 2 16.36 F 19.40 3 4 2 2 5 0
Fleur van de Loop MD2 9.26 F 13.41 2     2:04.00 F 3:51.90 2         4.00 3 1.25 2 6.05 3 11.92 1 12.50 1 4 1 4 4 0
Malon Mugge MD2 9.64 1 13.78 3     2:16.61 F 4:20.25 3         3.44 1 1.25 F 5.84 3 16.90 F 13.89 1 3 0 3 6 0
Vera Trieling MD2     12.23 2     2:05.04 F 3:46.12 2             1.25 2 7.56 2         2 1 4 0 0
Amber de Bruin MC1 11.70 F 15.26 3     2:06.54 F 4:13.40 3         4.20 3 1.30 2 7.27 2 17.93 1 17.96 1 4 0 6 3 0
Anne Sengers MC1 11.84 F         2:09.39 1             3.94 1 1.10 F 6.18 3 14.92 1 15.86 1 4 0 2 4 1
Carolien Termaat MC1 13.08 1 16.54 3         4:10.90 3         4.27 3 1.35 2 9.25 3 20.38 1 17.63 3 3 1 4 2 1
Diede Gerdsen MC1 11.24 F 14.90 2     1:55.56 F 3:30.68 2         4.42 3 1.25 2 6.70 3 16.10 F 15.24 3 4 3 2 4 0
Emma van de Casteel MC1 12.69 1 17.33 3     2:11.23 F 4:14.47 3         3.95 3 1.25 2 6.66 3 15.07 F 16.11 3 4 0 2 7 0
Marlieke Slebus MC1 12.08 F 16.43 3     2:01.73 F 3:50.92 3         4.26 3 1.30 2 6.22 3 16.69 F 16.04 3 4 0 4 5 0
Celine Konijnenburg MC2 11.86 F 16.82 3     2:04.81 F 4:16.10 2         4.07 1 1.25 2 6.05 3 14.88 F 15.11 3 4 0 3 5 1
Jade Tax MC2 11.91 F 13.95 3     1:58.65 1 3:41.40 3         4.60 1 1.35 2 7.93 3 20.49 F 18.45 1 4 2 6 1 0
Nienke de Jager MC2 11.88 F 15.03 3     1:58.34 F 3:42.60 3         4.41 3 1.35 2 7.30 3 21.41 F 17.79 3 4 1 8 0 0
Teri Rossen MC2 11.79 F 16.03 3     1:58.07 F 3:45.60 3         4.47 3 1.30 2 5.77 2 14.52 1 14.40 1 4 1 5 2 1


AVA '70

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Bjorn Rossel JD1 12.19 1 16.85 2     1:58.59 F 3:27.74 3         3.64 F 1.25 3 5.50 F 13.21 2 13.86 F 4 1 5 3 0
Mees Prinsen JD1 13.68 F 20.17 3     2:07.12 F 3:52.07 3         3.48 F 1.25 1 8.03 F 21.63 3 10.51 F 3 1 2 3 3
Mick Wagener JC1 13.74 F 20.60 2             2:56.49 F 5:59.14 2 4.64 2 1.45 1 8.11 1 23.13 3 22.17 2 4 0 5 4 0
Ruben Boekelder JC1 15.20 F 20.43 3             2:51.95 F 5:32.62 3 3.90 F 1.35 3 7.67 F 14.41 2 19.42 F 3 0 1 7 1
Stan Prinsen JC1                     2:26.25 1 4:54.07 2 2.75 2     7.89 1 19.66 2 20.19 2 2 2 0 3 1
Kylian Klein Hesselink JC2     20.12 2                 4:56.64 2 4.52 2 1.30 3     23.13 3 19.48 2 2 1 2 3 0
Teun Houwers JC2 13.46 F 19.13 2             2:49.67 F 5:47.67 3 4.62 F 1.45 3 10.05 F 29.08 2 30.45 F 4 3 4 2 0
Kris Demkes MD1 10.26 1         2:46.70 1             3.12 1         9.48 1 8.48 1 1 0 0 2 3
Marin te Brake MD1 10.88 1         2:40.45 1             3.11 1         10.87 1 9.64 1 1 0 0 2 3
Linde Klein Nibbelink MD2 9.49 1 12.31 2     1:59.69 F 3:32.07 2         3.80 3 1.30 2 7.56 2 15.27 1 14.56 1 4 3 6 0 0
Romy van Rijs MC1     17.30 3         3:39.97 3         3.60 3     6.50 3     15.76 3 1 0 1 4 0


Archeus

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Daan Wijenberg JD1 14.30 F 19.36 2     2:28.65 F 4:22.41 3         3.28 2 1.20 3 5.79 F 13.20 2 10.75 2 3 0 0 4 5
Twan te Kortschot JD1     25.06 3         4:49.09 2         2.73 2         9.58 2 8.35 2 2 0 0 0 5
Tycho Pampiermole JD1 13.86 F 21.61 3     2:15.19 F 3:56.79 3         2.46 F     3.87 F 9.49 3 8.62 F 2 0 0 2 6
Jesse Nijmeijer JD2 11.57 F         1:51.31 F 3:30.73 3         3.83 F 1.25 3 7.65 F 13.65 3 17.29 F 2 2 5 1 0
Tijmen ter Keurs JD2                                 1.15 3     12.18 3     1 0 0 1 1
Tim Meulenbeld JD2 11.75 F 16.37 3     2:27.08 F 4:36.78 2         3.76 F 1.20 3 6.67 F 12.43 2 19.53 F 3 2 3 1 3
Lucas Verhoeven JC1 13.66 F 20.39 3             2:39.66 F     4.25 F 1.35 3 8.87 F 17.19 3 23.15 F 3 0 4 3 1
Danique Onnink MD1 11.85 1         2:59.79 F 5:11.13 3         2.17 1     3.54 2 6.31 1 8.90 3 4 0 0 0 7
Dieuwertje Jansen MD1 10.07 1 14.47 3     2:32.29 1 4:42.73 3         3.45 3 1.3 F 7.51 3 17.08 F 15.35 3 4 0 4 3 2
Noeke Heuzinkveld MD1 11.85 1         2:55.10 F             2.75 3 1.05 F 6.06 3 12.68 F 18.33 3 3 1 0 3 3
Dilana Jansen MD2 9.99 F 13.87 3     2:37.22 1 4:29.33 3         3.08 3 1.25 F 5.82 3 14.98 F 11.58 3 3 0 2 6 1
Imme Olbach MD2 11.18 F         2:37.65 F 4:41.99 2         2.74 3 0.95 F 5.38 2 10.41 1 14.82 3 4 0 1 1 6
Lisa Sonderen MD2 11.26 F 22.01 3     2:42.82 1 4:53.94 2         2.39 3 1.00 2 5.78 2 8.43 F 11.22 3 4 0 0 2 7
Margot Putto MD2 9.38 1 12.14 3     2:02.27 F 3:42.88 3         4.11 1 1.25 F 7.38 3 14.54 1 20.37 3 3 3 6 0 0
Pleun Grevers MD2 8.70 F 11.09 3     1:55.03 F 3:56.71 3         3.90 3 1.35 F 7.18 2 18.27 F 18.24 3 3 6 3 0 0
Marijke Esselink MC1 10.76 F 12.63 3     1:51.14 F 3:28.31 3         4.72 3 1.45 F 9.87 3 30.40 F 21.78 3 2 9 0 0 0
Nienke Wijenberg MC1 12.58 F 17.00 3     1:58.02 1 3:35.52 2         4.03 1 1.4 F 8.26 2 22.85 1 16.62 3 4 2 5 2 0
Annemarijn Vaartjes MC2 12.55 F 16.60 3     2:04.96 F 3:50.11 3         3.71 3 1.3 F 9.10 3 14.99 F 17.60 3 3 1 3 5 0
Hanne Ruesink MC2 13.05 F 17.65 2     2:30.22 F 4:27.41 2         3.40 3 1.25 2 7.74 3 14.31 F 19.16 3 3 1 1 3 4
Monique Hogeboom MC2 10.91 F 14.03 3     2:03.33 F 4:05.63 2         4.22 3 1.45 F 9.10 3 20.63 F 23.11 3 3 5 3 1 0


Arena Atletiek

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Jan van Zwam JD1 12.48 1         2:28.67 F 4:35.84 2         3.49 2 1.10 1 4.12 1 8.10 2 7.87 2 3 0 1 2 5
Joost van Esch JD1 11.65 1 15.94 3     2:11.74 1 4:10.00 3         3.74 2 1.10 3 6.60 1 17.91 3 14.43 2 3 1 4 4 0
Karst van der Wal JD1 11.95 1 16.79 2     2:09.30 1 4:00.50 2         3.81 2 1.10 1 5.90 F 23.63 2 14.07 F 3 1 4 4 0
Job Dieterman JD2 11.73 F 16.61 2     1:55.76 F 3:38.00 3         3.93 F 1.30 3 6.60 F 17.42 3 15.54 F 4 1 7 1 0


Atletico '73

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Swen Kuiperij JD1     20.07 2         3:57.29 3         2.98 2 1.05 3     10.96 3 11.57 2 2 0 0 2 4
Timon Kraan JD1 13.25 1 21.80 2     2:22.07 1 4:36.84 2         3.16 2 1.15 1 6.22 F 16.79 2 14.97 F 4 0 1 4 4
Bjorn Sloot JD2 11.58 1 14.64 2     2:10.47 1 3:41.92 3         4.19 2 1.45 3 7.37 1 25.73 2 18.27 2 3 6 2 1 0
Hidde Kroesen JD2     20.87 2         4:40.79 2         2.69 2         10.39 2 8.84 2 1 0 0 0 5
Jelle van der Veen JD2 12.84 1 18.74 2     2:18.14 F 4:20.46 2         3.58 2 1.15 1 5.43 1 11.18 2 14.35 F 3 0 1 5 3
Joost Eringfeld JD2 12.44 F 18.68 2     2:15.01 F 3:51.66 2         3.48 F 1.15 3 5.93 F 13.86 3 11.02 F 4 0 1 7 1
Luc ten Have JD2     14.67 3         3:29.74 3         4.28 2 1.20 3     24.58 2 19.94 2 2 5 0 1 0
Noah van Broekhoven JD2     17.96 3         3:58.98 3             1.20 3     10.70 3     1 0 0 3 1
Pim Jansen JD2 12.40 1 16.16 3     2:13.98 1 3:48.23 2         3.69 2 1.35 3 7.80 1 20.73 3 17.18 2 3 1 7 1 0
Rutger Molenkamp JD2 12.56 1 16.76 2     1:47.42 1 3:33.77 2         3.86 2 1.15 1 6.33 1 18.30 2 12.83 2 2 1 5 3 0
Sam Helmink JD2 12.20 1 16.81 2     2:00.57 1 3:29.58 3         3.60 2 1.15 1 7.44 1 28.60 3 16.63 2 3 2 6 1 0
Twan Duvigneau JD2 11.60 F 15.56 2     2:18.00 F 3:48.74 2         3.93 F 1.10 1 5.94 1 18.24 2 14.33 F 3 2 4 3 0
Chris Berendsen JC2 12.58 F 15.54 3             2:38.76 F 6:23.35 2 4.72 F 1.35 3 8.80 F 19.01 3 24.91 F 4 3 3 2 1
Frans Overman JC2 15.44 F 22.24 3             2:54.97 F 5:59.10 3 2.47 F 1.30 1 6.23 F 20.18 3 16.66 F 3 0 0 6 3
Geert Koskamp JC2 14.29 F 18.95 2             2:47.89 F     4.00 F 1.35 1 7.39 1 25.34 2 19.32 F 3 0 2 6 0
Jelle Rohrig JC2     18.86 3                 6:07.83 3     1.50 3     19.03 3     1 0 2 2 0
Nicholas Mitchell JC2 14.21 F 18.52 3             2:31.31 F 5:20.49 3 4.36 2 1.45 1 8.81 F 34.37 2 22.99 2 4 1 7 1 0
Rick Visser JC2 12.98 F 18.21 3             2:45.42 F 5:56.48 2 4.74 F 1.50 3 11.34 F 27.68 3 28.83 F 4 4 3 2 0
Willie Overman JC2 15.29 1 20.05 3             2:40.76 F 5:31.82 2 3.83 F 1.25 1 6.99 F 19.67 3 19.77 F 4 0 1 8 0
Carolien Boerakker MD1     22.96 2         6:13.28 2                 6.22 2         1 0 0 1 2
Mirthe Kok MD1     14.64 3         4:03.83 3         3.12 3     5.52 3     10.36 3 1 0 0 4 1
Marlou Bergevoet MD2 10.25 1         2:07.00 1             3.17 1         12.98 1 11.61 1 1 0 1 4 0
Rian van de Pavert MD2 10.62 F 15.13 3     2:23.08 F 4:25.64 2         2.93 3 1.25 F 6.48 3 11.56 F 13.46 1 4 0 1 5 3
Sanne Cornelissen MD2 8.92 1 11.65 3     1:55.71 1 3:33.60 2         3.54 1 1.25 2 7.56 3 19.34 1 15.23 3 3 5 3 1 0
Emma Matse MC1 12.31 F 14.06 3     2:07.41 1 4:19.81 3         4.06 1 1.3 F 6.77 2 24.24 F 15.27 3 4 2 2 4 1
Hanna van Aalten MC1 10.69 F 14.18 2     1:52.41 F 3:35.19 2         4.99 3 1.45 F 9.71 2 28.05 F 24.35 3 3 8 1 0 0
Marleen Berendsen MC1 13.08 1 19.12 3     2:38.84 1 4:40.18 3         3.47 3     6.46 3 15.88 1 15.18 3 3 0 0 3 5
Nike de Moor MC1 11.88 F 15.58 2     2:15.33 1 4:13.38 3         4.26 3 1.40 2 6.46 2 17.87 1 15.49 3 4 1 3 5 0
Dionne Sloot MC2     15.36 3                     4.05 3     7.21 3     16.53 3 1 0 4 0 0


CAV Climax

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Jesaja Mannee G 13.18 2     1.24 1                 3.40 3     5.13 1         3 0 0 0 4
Laura Kolster G 15.15 2     1.46 1                 2.67 2     5.12 3         3 0 0 0 4
Linda Luitjes G 14.64 2     1:30.23 2                 2.08 3     3.71 3         2 0 0 0 4
Niek Lagerweij G 11.49 2     1.13 1                 4.14 3     7.21 3         3 0 0 0 4
Aris van Deelen JD1 13.91 1 20.25 2     2:21.17 1 3:49.77 2         2.95 2 1.05 1 4.78 1 13.59 2 10.36 2 2 0 1 1 7
Jeffrey van den Brink JD1 12.97 F 18.04 3     2:18.67 F 4:11.00 3         3.13 2 1.15 3 5.29 1 16.90 3 11.15 2 4 0 0 8 1
Lucas Vandersteen JD1 13.42 1 18.64 3     2:07.52 F 3:55.00 3         3.19 F 1.05 1 4.07 F 11.46 3 9.24 F 3 0 0 3 6
Marco Janssen JD1 13.49 F 18.94 3     2:15.60 F 4:18.40 2         3.28 F 1.00 1 5.35 F 15.61 2 12.79 F 4 0 0 6 3
Mats van de Blaak JD1 13.84 1         2:23.37 F 4:25.29 2         3.06 2 1.15 3 6.54 F 21.25 3 14.18 F 4 0 2 2 4
Sven Huibers JD1 13.19 1 18.64 3     2:17.71 F 4:06.93 2         3.15 F 1.15 3 5.15 F 12.66 3 12.76 F 4 0 0 5 4
Joris Nijenhuis JD2 11.89 F 17.24 3     2:00.40 1 3:43.00 3         3.93 F 1.25 3 6.91 F 15.77 2 19.19 2 4 2 5 2 0
Ruben Peters JD2 12.07 F         2:02.43 F 3:39.00 3         3.27 2     5.08 F 10.99 2 12.05 F 3 0 3 2 2
Brent van de Blaak JC1 13.07 F 19.04 3             2:39.88 1 6:06.00 3 4.75 F 1.15 1 7.75 F 16.76 3 20.08 F 3 2 2 3 2
Lars Huibers JC1 13.21 F 17.54 3             2:35.47 F 5:25.01 2 5.04 F 1.45 3 8.26 F 27.58 2 25.26 F 4 1 8 0 0
David Tanger JC2 12.79 1                 2:19.08 1 4:58.13 2         10.38 1 36.52 2 24.90 2 2 5 1 0 0
Eelco Pit JC2     19.61 2                 5:27.83 2 4.52 2         22.83 2 20.03 2 1 0 2 3 0
Joost de Kleuver JC2 13.92 1 18.57 2             2:25.31 1 4:47.00 3 4.53 2 1.45 1 6.09 1 24.19 3 17.12 2 3 2 4 2 1
Corina Verhoef MD1 10.76 1 15.14 3     2:38.58 1 4:41.00 3         2.88 1     5.91 3 11.68 1 12.41 1 2 0 0 3 5
Jasmijn Timmer MD1 9.65 F 13.34 3     2:26.67 F 4:18.00 3         3.63 1 1.15 2 5.70 3 12.18 1 12.57 1 4 0 2 7 0
Noortje Vos MD1 10.44 F         2:28.08 F 4:31.48 2         2.48 1 0.95 F 4.73 2 8.59 F 4.89 1 3 0 0 2 6
Christel Heuseveldt MD2     12.43 2         3:24.93 2             1.25 2 9.26 2         1 3 1 0 0
Fleur van Dijk MD2 10.30 F 15.74 3     2:04.35 F 3:57.00 3         3.10 3 1.05 F 5.62 3 14.83 F 12.03 3 3 0 3 5 1
Marije de Kleuver MD2 9.81 1 14.11 2     2:29.74 1 4:12.00 3         3.94 1 1.35 2 5.46 2 11.81 1 11.65 3 3 1 1 6 1
Iris Timmer MC2 11.69 F         2:20.80 1 4:22.02 2         3.72 1 1.10 2 6.04 2 17.12 F 16.75 1 3 0 2 3 3
Marjolein Pijper MC2 11.43 F         1:52.20 F                 1.3 F             1 1 2 0 0


CAV Gelre

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Robert Pluymert JD1     18.94 3         4:21.00 3             1.05 3     12.59 3     1 0 0 0 4
Roel Kleinhans JD2 12.40 F         1:48.43 F             3.65 F     8.19 F     17.55 F 2 2 3 0 0
Laurens Mierlo JC1 17.16 F 24.54 3             3:04.59 1 6:01.00 3 3.32 F 1.10 3 4.98 F 11.31 2 10.96 2 4 0 0 1 8
Sander Gans JC2 13.79 F                 2:37.22 F     4.31 F     7.83 F     22.51 F 1 0 4 1 0
Simone van der Wijck MD1 9.93 1 15.39 2     2:15.80 F 4:14.15 2         3.19 3 1.05 F 5.71 2 8.74 F 11.23 3 4 0 0 7 2
Jiska Thijsen MC1 12.49 F 18.54 3     2:37.86 F 4:36.00 3         3.69 3 1.10 2 5.77 3 11.02 F 10.25 3 3 0 0 2 7
Josien de Graaf MC1 12.82 F 17.44 3     2:02.02 1 3:39.00 3         3.72 1 1.20 2 5.62 3 11.96 F 13.20 1 4 0 2 4 3
Marit Weintre MC1 13.93 F         2:26.72 F                 1.15 F     10.86 F     1 0 0 1 3
Yvonne Bakker MC1 13.26 F 23.20 2     2:35.58 1 4:36.00 3         3.27 1 1.15 F 5.18 3 12.15 F 10.75 3 4 0 0 1 8
Laura vd Haterd MC2                 3:42.80 2             1.20 2 6.31 2         1 0 1 2 0


Ciko '66

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Sai Janssen JD2 11.63 F 16.09 2     1:57.16 F 3:29.43 3         4.26 F 1.25 3 8.86 F 33.20 3 19.02 F 3 6 3 0 0
Kim Grit MD1     13.45 3         4:11.39 3         3.75 3     6.63 3     12.39 3 1 0 1 4 0
Lisa Mentz MD1     14.59 3         4:12.27 3         3.47 3 1.10 2 5.49 3     11.41 3 2 0 0 5 1


De Atleet

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Floijd van Dijk JD2 11.86 1 15.14 3     1:58.32 1 3:31.88 2         4.26 2 1.40 3 8.83 1 22.68 2 18.58 2 3 6 3 0 0
Lars Jansen JD2 11.20 1         1:59.93 1 3:47.57 2         4.19 2 1.30 3 5.53 1 19.44 3 9.97 2 3 2 4 1 1
David Smit JC2 14.11 1 21.65 2             2:38.24 1     3.55 2 1.25 1 6.33 1 16.80 2 16.96 2 2 0 1 3 4
Teun van Kesteren JC2 14.58 1 19.35 2             2:26.20 1 4:59.35 2 4.04 2 1.50 1 8.87 1 20.34 2 30.47 2 2 3 2 4 0
Evy de Kort MD1 9.87 1 12.02 3     2:24.77 1 4:17.68 3         3.64 3     7.22 3 11.71 1 13.53 3 3 1 3 4 0
Janne Schilperoort MD1 8.99 1 11.03 3     2:05.56 1 4:13.58 3         4.33 3 1.10 2 7.77 3 13.10 1 16.65 3 3 3 3 3 0
Loes Hulleman MD1 9.27 1 13.33 2     2:17.71 1 4:12.46 3         3.82 1 1.25 2 5.57 2 6.31 1 10.89 3 3 0 4 4 1
Channa de Bruijn MD2 8.94 1 10.20 2     2:05.61 1 4:06.68 2         4.61 1 1.40 2 9.50 2 23.60 1 17.92 1 2 7 1 1 0
Sacha Dral MD2 8.85 1 10.50 3     2:02.89 1 4:10.81 2         4.24 1 1.45 2 9.41 3 20.35 1 17.14 3 3 7 1 1 0
Emma de Kort MC1 12.48 1         2:17.02 1             3.95 1         14.70 1 13.55 1 1 0 1 4 0


Nijmegen Atletiek

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Casper Keulen JD1 12.11 1 16.40 3     2:05.07 1 3:40.11 3         3.26 2 1.15 1 5.50 1 19.13 3 12.07 2 3 0 4 5 0
Daan Janssen JD1 13.48 F 18.36 3     2:21.39 F 4:20.54 3         3.25 2 1.30 3 4.93 F 10.48 2 11.67 F 3 0 1 3 5
Ewout Peters JD1 12.54 F 16.64 2     2:16.59 F 4:28.65 2         3.60 2 1.20 1 5.81 F 17.29 3 11.33 2 4 0 3 5 1
Felix Landsman JD1 13.83 F 18.45 2     2:33.11 F 4:14.44 2         3.31 2     5.50 F 13.24 2 13.51 F 2 0 0 5 3
Idris van Koolwijk JD1 12.63 1 17.78 2     2:01.93 1 3:46.75 2         3.70 2 1.20 1 4.56 1 15.24 2 11.23 2 3 0 3 5 1
Janik Sillen JD1 12.54 F 18.90 3     2:16.59 F 3:59.04 3         3.56 F 1.25 3 6.57 F 17.62 2 17.12 2 4 0 3 5 1
Jeroen Wijnhoven JD1 13.82 1 20.16 3     2:22.56 1 4:18.88 3         3.05 2 1.05 1 6.15 F 13.92 2 11.23 F 4 0 0 3 6
Jules Porteners JD1 13.82 F 19.75 2     2:21.89 F 4:19.44 2         3.32 2 1.10 3 4.14 F 10.66 2 7.85 2 4 0 0 2 7
Lars Rennings JD1 15.06 F 19.35 2     2:14.13 F 3:53.74 2         2.94 F 1.00 1 6.15 F 13.00 2 15.02 2 3 0 1 4 4
Menze Houtman JD1 13.40 1 18.94 2         4:39.35 2         3.21 2 1.10 1 5.65 1 24.84 2 15.19 2 2 1 1 4 2
Sander Brugman JD1 13.75 1 16.93 3     2:14.22 F 3:49.82 3         3.43 F 1.20 3 4.53 F 12.72 2 11.73 F 4 0 2 4 3
Simon Smit JD1 12.30 1 17.55 3     2:01.35 F 3:44.97 3         3.51 F 1.25 3 5.00 F 13.26 3 14.50 F 4 0 5 3 1
Teun Keyzer JD1 14.29 1 20.32 2     2:27.81 1 4:35.61 2         3.04 2 1.05 1 4.85 F 11.60 2 7.38 2 3 0 0 0 9
Youri Uil JD1                 4:39.74 2         2.76 2 0.90 3     14.82 2 10.69 2 2 0 0 1 4
Bram Janssen JD2 12.82 1         1:59.53 1                     5.15 1         1 0 1 1 1
Chris Diepenbroek JD2 13.24 F 19.79 3     2:34.40 F             2.96 F 1.20 3 8.80 1 24.18 3 21.86 F 3 3 0 2 3
Paul van Dommelen JD2     17.93 3                         1.15 3     16.28 3     1 0 0 3 0
Rick Maassen van den Brink JD2 12.70 F 21.35 3     2:26.79 F             3.03 F 1.15 3 6.81 F 18.68 2 15.70 F 4 0 3 2 3
Hugo Kwaaitaal JC1 15.91 1                 2:42.15 1 5:26.58 2     1.15 1 5.09 1 11.00 2 12.75 2 2 0 1 1 5
Lennart Elbin JC1 15.64 1 24.78 2             2:50.05 1     3.99 2 1.20 1 5.88 1 12.93 2 16.37 2 2 0 0 3 5
Nart Pistorius JC1 13.74 F 18.76 2             2:26.47 F 5:12.51 2 4.18 F 1.35 3 8.17 1 22.21 2 19.94 2 4 2 2 5 0
Quinten Rutgers JC1     20.94 3                     4.09 2 1.25 3     21.98 3 12.59 2 2 0 0 3 2
Bas Frauenfelder JC2 12.58 F                         4.92 F     8.60 F     21.96 F 1 2 2 0 0
Cas Maassen van den Brink JC2 13.59 F 20.76 3             2:51.69 1     3.80 F 1.30 1 7.95 F 25.99 3 24.17 F 4 0 3 5 0
Tim Theunissen JC2 14.03 F 19.91 3             2:27.28 F 5:12.27 3 4.17 F 1.55 3 8.94 F 23.13 3 28.32 F 4 4 2 3 0
Willem Nijtmans JC2 13.12 F 18.20 2             2:37.90 F 5:41.44 2 4.94 F 1.45 3 9.07 F 34.96 3 24.36 F 3 2 7 0 0
Loes van Haalen MD1 9.92 F 14.86 3     2:32.74 1 4:45.23 3         3.26 3 1.00 2 5.47 3 6.49 F 12.35 3 4 0 0 3 6
Emma Verhoeven MD2 10.35 F 13.62 3     2:16.88 1 4:33.63 2         3.51 3 1.15 F 6.93 2 19.52 F 16.04 3 4 1 2 5 1
Esme van Brenk MD2 9.61 F 12.75 3     2:02.70 1 3:45.95 3         3.32 3 1.15 F 5.27 3 14.05 1 11.01 3 3 0 4 4 1
Hannah Wichern MD2 9.74 1 13.13 3     2:06.11 1 4:07.33 3         3.53 1 1.1 F 5.15 3 15.01 1 14.27 1 3 0 4 4 1
Julie Jilissen MD2 9.39 1 12.96 2     2:02.23 1 3:45.24 3         3.50 3 1.20 2 6.90 2 14.06 F 16.02 3 4 0 8 1 0
Kim Hendriks MD2 11.37 1 14.53 3     2:31.92 1 4:53.24 3         3.24 3 1.15 F 7.42 3 16.21 F 15.41 3 3 0 3 3 3
Lydia Garshasbi MD2 9.37 F 12.39 3     2:13.69 F 4:16.40 3         3.51 3 1.20 2 7.10 2 13.09 F 15.86 3 3 1 4 4 0
Nina Scholten MD2 10.10 F 13.59 3     2:13.30 1 4:10.78 3         3.90 3 1.2 F 5.96 3 10.53 F 12.63 1 4 0 2 7 0
Annabelle Minnaar MC1 12.23 F 14.46 3     1:59.81 F 3:49.61 3         4.16 1 1.35 F 6.41 3 12.48 F 15.96 3 4 1 4 3 1
Emma de Roon MC1 12.36 1         2:03.77 1             3.69 1 1.30 2 5.75 2 12.88 1 12.44 1 2 0 2 2 3
Fee de Vos MC1 11.58 F 15.51 3     1:57.49 F 3:38.25 3         4.22 3 1.35 F 5.91 3 17.50 F 14.71 3 3 0 6 2 1
Isabelle Kleine Koerkamp MC1 13.50 1         2:16.65 1             3.31 3 1.20 2 6.97 2 14.77 1 13.47 1 3 0 0 5 2
Lieve Dessing MC1 13.38 1                         3.79 3 1.20 2 5.04 3 11.85 1 11.74 3 3 0 0 2 4
Maureen van Lierop MC1 12.05 F         2:11.67 F                         8.01 F     1 0 0 2 1
Roos Kobus MC1 12.41 F 17.30 3     1:52.92 1 3:28.67 3         3.97 3 1.3 F 6.28 3 11.02 F 12.01 1 4 2 2 3 2
Susanne van de Logt MC1                 3:40.99 2             1.20 2 6.89 2         1 0 1 2 0
Anna Kenbeek MC2 14.91 F         2:19.33 F                 1 F     11.44 F     1 0 0 1 3
Anna van Zwol MC2 11.66 F 13.31 3     1:58.64 1 3:36.74 3         4.26 3 1.35 2 6.82 3 24.63 F 13.95 3 4 2 5 2 0
Jet Linssen MC2 13.38 F         2:09.93 1             3.48 1 1.3 F 5.97 2 13.50 1 16.10 1 3 0 2 1 4


Pallas '67

naamcatsprinthorden400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscusWGZBO
Ilyas Versteeg JD1 12.68 F 15.84 3     1:58.70 F 3:53.00 3         3.71 F 1.25 3 5.74 F 20.01 3 13.94 F 4 1 4 4 0
Ate Frijters JD2 13.30 1 17.04 3     2:00.59 F 3:48.76 2         3.88 F 1.25 3 6.30 F 17.02 3 11.86 F 4 0 4 5 0
Jeroen Schenk JD2 11.70 1 16.04 3     1:58.16 1 3:41.00 3         4.33 2 1.30 3 6.93 1 25.45 2 16.21 2 4 3 6 0 0
Jesper Winkes JD2 11.10 F 16.54 3     1:54.14 F 3:42.00 3         3.81 F 1.30 3 7.54 F 18.17 3 14.52 F 2 2 7 0 0
Michael Osayande JD2 10.74 1 13.74 3     1:54.23 1 3:33.00 3         4.43 2 1.30 3 7.89 F 22.45 2 18.53 2 4 6 3 0 0
Sieb Mostert JD2 12.09 F 16.14 3     1:41.24 1 3:05.00 3         4.11 F 1.40 3 8.06 F 30.46 3 17.84 F 4 6 3 0 0
Thimo Lahr JD2 11.80 F 16.24 3     2:23.00 1 4:05.91 2         3.35 F 1.15 3 5.45 F 17.08 3 9.97 2 4 1 1 5 2
Joost Kraan JC1 17.28 1                 3:02.91 1 5:40.06 2 3.65 2 1.35 3 5.40 1 16.82 3 17.97 2 3 0 1 2 5
Borre Verdoes JC2 13.83 F 20.34 2             2:59.70 F 7:07.32 2 4.35 2 1.30 3 7.81 1 20.83 2 22.62 F 4 0 3 5 1
Djurre van der Molen JC2 13.64 F 20.24 3             2:46.35 F 5:57.00 3 4.58 2 1.60 3 10.72 F 42.22 3 41.77 2 4 4 2 3 0
Britt Kwakernaak MD1 9.18 1 13.55 2     1:57.99 F 3:34.00 3         3.59 3 1.15 2 8.91 3 15.45 F 18.82 1 4 5 2 2 0
Eva Nieuwstad MD1 9.60 F 13.34 3     2:03.73 F 3:48.00 3         3.55 3 1.10 2 6.65 3 14.44 F 13.67 1 4 0 7 2 0
Joanne Abbing MD1 9.69 1 12.44 3     2:16.57 1 4:05.97 2         3.50 3 1.20 2 6.22 3 13.86 F 14.57 1 4 1 2 6 0
Maartje Oude Voshaar MD1 9.66 F 12.74 3     2:14.12 F 4:03.00 3         3.55 1 1.2 F 6.82 3 14.00 F 12.62 3 4 0 5 4 0
Isa Lamers MD2 9.98 1 13.35 2     2:16.51 F 4:04.85 2         3.56 1 1.15 2 8.17 2 17.44 F 18.13 1 3 2 3 4 0
Jetske van der Wilt MD2 9.92 1 14.34 3     2:12.47 F             3.63 1 1.2 F 7.88 3 13.95 1 17.61 1 4 1 3 4 0
Kayleigh de Graaff MD2 8.81 1 10.74 3     1:53.92 F 3:28.00 3         4.26 3 1.35 2 9.72 3 15.91 1 19.94 3 4 8 1 0 0
Marloes Schrijver MD2 10.02 F         2:17.87 F 4:00.00 3         3.35 3 1.25 2 6.94 3 15.77 F 14.60 3 3 0 5 3 0
Ming Verwers MD2 9.85 1         2:17.75 F 4:11.89 2         3.61 1 1.15 F 7.33 2 17.90 F 15.31 1 3 0 4 4 0
Noa Helder MD2 10.24 F 11.84 3     2:27.46 F             3.36 3 1.25 F 7.04 3 12.74 F 13.52 3 2 1 3 4 0
Betty Lahr MC1 11.16 F 23.73 2     2:01.15 F 3:50.00 3         4.40 1 1.45 F 7.30 3 19.43 F 20.95 3 4 4 4 0 1
Fieke Pepping MC2 12.17 F 17.24 3     1:52.13 1 3:29.45 2         3.90 1 1.30 2 6.80 3 15.54 1 17.96 1 4 2 3 4 0
Jasmijn Hoevers MC2 12.99 F 17.30 2     2:04.10 1 3:40.68 2         3.56 3 1.35 F 7.77 3 14.09 F 16.45 3 4 0 5 3 1
Suze Vermeer MC2 11.75 F 15.04 3     2:01.09 F 3:57.77 2         4.41 3 1.4 F 8.39 3 18.93 1 17.87 3 4 3 5 1 0


Medaillespiegel

nrverenigingGZBT
1 AV '34 8 21 38 67
2 Pallas '67 3 12 8 23
3 AV De Liemers 3 11 16 30
4 Atletico '73 3 7 10 20
5 AV ARGO 3 4 16 23
6 Archeus 3 2 7 12
7 De Atleet 3 2 3 8
8 AV Wijchen 2 16 22 40
9 AV Hanzesport 1 10 27 38
10 AV Daventria 1906 1 4 9 14
11 Ciko '66 1 0 1 2
12 Nijmegen Atletiek 0 8 19 27
13 AVA '70 0 4 4 8
14 CAV Climax 0 3 10 13
15 Arena Atletiek 0 3 0 3
16 CAV Gelre 0 0 3 3
  totaal 31 107 193 331


Limieten

De goud, zilver en brons limiet per categorie staan hieronder.Merk op dat de limieten voor eerste en tweede jaars categorieen hetzelfde zijn.Op basis van de resultaten zijn de horden-limieten bijgesteld en wijken daarom af van de publicatie in de stedengids.De eenheden liggen voor de hand en zijn daarom weggelaten t.b.v. de leesbaarheid.

catlimiet60m80m100m60mH80mH100mH400m600m1000m800m1500mverhoogkogelspeerdiscus
JD goud   11.90     15.90     1:55.00 3:30.00     4.00 1.40 7.80 23.00 18.00
JD zilver   12.60     17.00     2:05.00 3:50.00     3.60 1.25 6.60 18.00 14.00
JD brons   13.60     18.10     2:20.00 4:15.00     3.20 1.10 5.25 13.00 11.00
JC goud     13.10     17.30       2:30.00 5:20.00 4.70 1.55 9.60 28.00 26.00
JC zilver     13.90     19.30       2:40.00 5:45.00 4.30 1.45 8.20 23.00 21.00
JC brons     15.50     20.80       3:00.00 6:20.00 3.70 1.25 6.80 18.00 16.00
MD goud 9.20     12.60       2:00.00 3:40.00     3.95 1.35 7.90 18.00 17.00
MD zilver 9.60     13.40       2:10.00 4:00.00     3.55 1.20 6.80 14.00 13.50
MD brons 10.50     14.70       2:30.00 4:30.00     3.05 1.05 5.50 10.00 10.50
MC goud   11.40     15.00     1:55.00 3:30.00     4.30 1.40 8.20 23.00 19.00
MC zilver   11.90     16.20     2:05.00 3:50.00     3.90 1.30 7.10 18.00 16.00
MC brons   12.70     17.80     2:20.00 4:15.00     3.50 1.15 6.00 14.00 13.00

Bouwsteen 'FooterTekst Compatible met Firefox 18.0.2+ en Internet Explorer 9+ beste weergave in 1280x1024
{{DynamicMenusSubs' niet gevonden!

Ogenblik a.u.b. ...