Uitslagen Zevenheuvelenloop en Zevenheuvelennacht 2022

De uitslagen van onze lopers op de Zevenheuvelenloop en -nacht op 19 en 20 november.
Martijn Wijnhoven werd 2de op de 7 Km. Mohammed Ali werd 23e op de 15 km.

 Zevenheuvelennacht - 7 km

POS NAME M/F CATEGORY CHIP TIME
2 Martijn Wijnhoven M MSR 00:20:49
8 Levi Janssen M MSR 00:21:57
15 Boris Vingerhoeds M MSR 00:23:15
32 Jelle Verschuur M M40 00:24:59
43 Anna Jansen    F    VSR    00:25:43
44 Ilja Toonen M MSR 00:25:43
45 Max Veerbeek M MSR 00:25:50
74 Lisa Tassche F VSR 00:27:18
80 Guusje van Bergen F VSR 00:27:22
83 Jop Janssen M MSR 00:27:25
136 Alex Bergsma M M40 00:29:08
155 Alexey Kimel M    M45    00:29:24
156 Bas Wensing M MSR 00:29:26
184 Nastia Kimel F VSR 00:29:46
188 Steffie van den Oord F V50 00:29:51
193 Maite van Wezel F VSR 00:29:52
203 Joppe van Sleeuwen M MSR 00:30:01
225 Susanna Koppe F VSR 00:30:19
409 Stef Lensen M MSR 00:32:04
605 Loek Veltman M MSR 00:33:20
614 Sigrid Janssen F VSR 00:33:22
632 Miriam Janssen F V60 00:33:29
751 Eveline Rijk F V60 00:34:07
842 Reinier van Gastel M M60 00:34:36
958 Marlou Klaver F V50 00:35:13
1315 Jenthe van Loon F VSR 00:36:59
1586 Manon Schreurs F VSR 00:38:00
1587 Nienke Lankveld F VSR 00:38:00
1684 Lucia uit het Broek F VSR 00:38:24
1701 Daphne van den Bogaard F VSR 00:38:29
1910 Anouk Snel F VSR 00:39:11
1926 Carmen Kuijper F VSR 00:39:14
1970 Tiny Delisse M M75 00:39:22
1988 Inge van Uum F V50 00:39:25
2405 Marit Rood F VSR 00:40:52
2407 Sofie Rood F VSR 00:40:52
2440 Yvonne van Haperen F V40 00:40:57
2469 Alessia Gommers F V40 00:41:04
2476 Ger Heesen M M60 00:41:06
2610 Iris van der Kammen F VSR 00:41:31
3223 Paul Francken M M45 00:43:27
3529 Seria Melssen F VSR 00:44:26
3552 Mariska Bours F V45 00:44:32
3579 Ans Philipsen F V65 00:44:39
3611 Ineke van Laanen F V65 00:44:50
3632 Eva Thijssen F VSR 00:44:54
3713 Arnoud Soetens M M45 00:45:12
3845 Els van Mullekom F V65 00:45:47
4052 Aileen la-Lau F V40 00:46:58
4173 Martinus de Jonge M M60 00:47:41
4214 Ellie Jenniskens F V65 00:47:55
4278 Beppie Soetens F V65 00:48:18
4405 Roos-Marijn Groen F VSR 00:49:11
4556 Yvonne Maas F V50 00:50:29
4702 Sandra Pieters F V50 00:52:16
4840 Mirjam de Jonge F V50 00:55:30
4869 Tanja Liebers-van Rooy F V50 00:56:56

 Zevenheuvelenloop - 15 km

POS NAME M/F CATEGORY CHIP TIME
23 Mohamed Ali M MSR 00:44:55
413 Karsten Arts M MSR 00:55:23
787 Tecle Mekonen M M40 00:58:26
1694 Remco ter Heijne M M40 01:03:43
2048 Freek Nieuwhof M M35 01:05:13
2714 Jan van Gendt M M50 01:07:21
3001 Hans Berntsen M M65 01:08:10
3213 Jim van Putten M M60 01:08:42
3484 Marcel Klein Goldewijk M M60 01:09:23
3505 Rene Nijmeijer M M50 01:09:26
3822 Ronald Zollinger M M55 01:10:12
3879 Ad Somon M M55 01:10:20
4397 Christina van Agt F V55 01:11:36
4403 Onno Marres M M50 01:11:37
4732 Jacobijn Sedelaar F V50 01:12:21
4817 Wenny van Os F V40 01:12:32
4899 Annefleur Oldenburg F VSR 01:12:42
5023 Garry Delis M M55 01:12:56
5526 Yvette Boers F VSR 01:14:03
5557 Bas de Cock M M40 01:14:07
6268 Anneke Baltussen F V50 01:15:45
5918 Roger Lamers M MSR 01:14:51
6344 Richard Groenendijk M M45 01:15:54
6359 Guido Adriaansens M M65 01:15:56
6477 Martien van Weert M M50 01:16:10
6478 Paul Nauta M M70 01:16:11
6606 Pascalle Janssen F V50 01:16:29
6968 René Sesink M M60 01:17:12
7074 Gerrit Dijkerman M M55 01:17:26
7511 Leon Pijnappels M M45 01:18:22
7599 Marc van Dreumel M M50 01:18:35
8266 Isabel Ruesen F VSR 01:20:04
8512 Eric Veldhuis M M50 01:20:39
8542 Marc van Kempen M M55 01:20:44
8660 François van Schaik M M55 01:21:00
9047 Hans Gielink M M65 01:21:59
9484 Ruud Gubbels M M60 01:22:58
9718 Geert Ariaans M M65 01:23:33
9743 Pauline Berens F V65 01:23:38
9754 Martine Boddaert F V55 01:23:39
9816 Rien van Domburgh M M75 01:23:46
9826 Paul Jansen M M55 01:23:48
9909 Paul Wijnen M M60 01:24:01
10241 Trees Rutten F V75 01:24:53
10267 Silke Croes F V55 01:24:57
10351 Walter Brouwer M M50 01:25:08
10726 Piet Abrahamse M M70 01:26:08
10731 Vera Laming F V35 01:26:10
11478 Leonie Vonk F VSR 01:28:16
11629 Eelco Schoonderwoerd M M60 01:28:45
11671 André Verbeek M M65 01:28:52
11872 Stephan de Haes M M60 01:29:32
12065 Marjolijn Dijkhuis F V40 01:30:12
12174 Angelien Dekkers F V55 01:30:38
12248 Tuan Le M M60 01:30:56
12490 Fred Martens M M60 01:32:02
12573 Olavio Buunen M M55 01:32:24
12894 Laura Speed F V35 01:34:09
13278 Marijke Loonen F V40 01:36:31
13308 Querine Otten F V40 01:36:48
13357 Bregit Sibma F V40 01:37:15
13434 Gwenny Janssen F V45 01:37:49
13464 Aukje Eggenhuizen F V40 01:38:06
13938 Rianne Schippers F V45 01:43:44
14025 Yvon Demouge F V70 01:45:18
Nieuws Overzicht